drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Sešívačky, bloky i plastové krabice pod jednou střechou

Sešívačky, bloky i plastové krabice pod jednou střechou

Vzpomínáte s nostalgií na vůni starého papírnictví, kam jste jako děti chodili s maminkou kupovat voskovky a pastelky? V dnešních obchodech s papírem už ji neucítíte, výrobky, které se dnes prodávají, jsou ale kvalitnější než ty z minulé dekády.

Zatímco ještě před několika desítkami let jste se s maminkou „klepali“, zda vysněné pastelky seženete, dnes je sortiment v obchodech natolik široký, že naopak nevíte, jakou kancelářskou vymoženost si vybrat. Sešívačky, děrovačky, bloky o nejrůznějších velikostech i skartovačky se staly běžnou součástí nejen kanceláří, ale i skoro každé domácnosti. Kancelářské potřeby objevíte ve většině obchodních center v podobě malého obchůdku nabízejícího většinou vše od pořadačů až po fotopapír. Pokud byste ale chtěli vybírat z většího množství, vyplatí se rozhlédnout po internetu. Výběr je tu větší, každou položku si můžete v klidu prohlédnout a porovnat s ostatními.

Internetové nakupování má několik velkých výhod. Kromě výše zmíněného klidu při nákupu nabízejí firmy přes internet i rychlé dodání (většinou do 24 hodin) zdarma, platbu na fakturu, takže zboží zaplatíte až za týden nebo čtrnáct dní, samozřejmostí bývá i bezplatná výměna zboží, pokud s ním nejste spokojeni. Ve chvíli, kdy začnete nakupovat kancelářské potřeby na internetu, budete s radostí míjet kamenné obchody s vývěsním štítem “kancelářské potřeby Praha“.

Možná si teď říkáte, že kancelářské potřeby do firmy zajišťuje vaše sekretářka nebo recepční a domů je nepotřebujete. Jste si tím opravdu jisti? Kam doma ukládáte doklady? Nehodily by se vám takhle náhodou nějaké šanony, pořadače nebo plastové krabice? Možná by stálo za to udělat si ve svých starých „papírech“ pořádek. Při archivaci můžete zavzpomínat na doby dávno minulé, vyřídit staré resty a objevit poklady v podobě zapomenutých paragonů a záručních listů.


Přidáno 21.04.2011
Přečteno 3037 krát


Příjemné zážitky zůstanou na věky

Příjemné

Konečně je tu neotřelá módní značka

Konečně

Když potřebujete půjčit peníze skutečně ihned

Když

Kdo šetří, má za tři

Kdo

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz