drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Zabydlete se na Praze 4, Libuš je trendy

Zabydlete se na Praze 4, Libuš je trendy

Pražská Libuš se stává velmi atraktivní lokalitou pro bydlení všech věkových skupin. Nabízí ideální kombinaci zeleně i dostatečné občanské vybavenosti. V roce 2009 se tato čtvrť rozrostla o Libušský dvůr, bytový komplex pro náročné.

Prodej bytů v Praze Libuši probíhá nedaleko Modřanské rokle a zároveň obchodních center Novodvorská Plaza a Chodov. Na první pohled je tak jasné, že tato lokalita je ideální pro sportovce (v Modřanské rokli si můžete dávat romantická dostaveníčka i si pořádně protáhnout tělo na zdejší cyklostezce) i milovníky městského ruchu a shopaholiky.

Byty Libuš tvoří komplex 65 bytových jednotek, které jsou již z větší části vyprodány, k dispozici je aktuálně 19 volných bytů o velikosti od 41 metrů. V architektonicky moderní budově s parkovým atriem uprostřed o vás bude skvěle postaráno. Pokud máte o byty na Praze 4 zájem, měli byste vědět, že vám bude k dispozici nejen nedaleké obchodní centrum, ale také moderní podzemní garáže vybavené tzv. park-lifty s přímým vstupem do výtahu, restaurace a minimarket v přízemí (to, pokud zapomenete nakoupit na večeři), kde najdete také ordinaci zubaře a ortodintisty.

Třešničkou na dortu už pak je nízká energetická náročnost. Díky pečlivě zvoleným izolačním materiálům použitých při stavbě tak zaplatíte mnohem méně za vytápění bytů.


Přidáno 21.04.2011
Přečteno 2926 krát


Využijte letních slev na nákup mobilního domu

Využijte

Kdo hledá, ten najde… třeba nové bydlení

Kdo

Není nad přirozené světlo

Není

Psi trpí vedrem stejně jako my lidé. Ochrání je psí bouda

Psi

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz