drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Bydlení v Praze pro milovníky přírody

Bydlení v Praze pro milovníky přírody

I bydlení v Praze může nadchnout milovníky přírody. Na pražském Chodově právě teď roste nový bytový areál, ze kterého budete mít kousek jak do přírody, tak i na sport a nákupy. Kromě luxusních bytů nabízí i snadnou dopravní dostupnost do centra.

Od února 2011 roste nové bydlení na starém Chodově, které bude určeno těm nejnáročnějším klientům. Pokud toužíte po luxusních bytech v Praze, určitě by se vám mohl Viladům Chodov líbit. Bude se totiž jednat o komfortní budovu obsahující pouze 8 bytů v dispozicích 3kk až 4kk a velikosti od 84,5 metrů.

Přestože jde o byty na Praze 4, nadchne vás krásná příroda, která dům obklopuje. Ať už budete chtít zavítat do přírodní památky Údolí kunratického potoka, Milíčovského lesa, Chodovského zámku nebo řady dalších zajímavostí, budete na místě do několika málo minut. Stejně v dosahu je i veškerá občanská vybavenost včetně nedalekého průhonického aqvaparku.

Byty jsou už teď v prodeji, dokončeny budou v druhé polovině roku 2012. Vzhledem k tomu, že se jedná o malý, o to však luxusnější, projekt, dá se předpokládat, že byty půjdou rychle na odbyt. Tak neváhejte.


Přidáno 22.04.2011
Přečteno 1938 krát


Seznamte se, stavební systém Novabrik

Seznamte

Utečte před horkem či deštěm do zahradní chatky

Utečte

Psi trpí vedrem stejně jako my lidé. Ochrání je psí bouda

Psi

Ruční nářadí pro kutily i profesionály

Ruční

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz