drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Začíná nová éra výběrových řízení

Začíná nová éra výběrových řízení

Až doteď mívala jakákoliv výběrová řízení divnou pachuť možné lobby nebo korupce. Společnost a-net group přišla s propracovaným systémem on-line výběrových řízení, která jsou za každých okolností objektivní. Vítěze totiž vybírá software.

Společnost a-net group, a.s. vyvinula speciální software pro výběrová řízení již před pěti lety. Za tu dobu jej dotáhla k naprosté dokonalosti. iMechanics Výběrová řízení, jak se systém jmenuje, umožňuje pořádat on-line výběrová řízení transparentně a bez jakékoliv možnosti vybrat si subjekt, který by byl vybrán na základě jiných než objektivních kritérií. Každé výběrové řízení funguje vlastně jako aukce.

Zadavatel aukce předem definuje kritéria pro stanovení cenové nabídky jednotlivých dodavatelů. Software pak vybírá tu nejvhodnější nabídku buď podle celkového rozpočtu, případně jeho dílčích částí. Vítězem se automaticky stává nabídka, která je cenově nejvýhodnější nebo nejlépe splňuje další předdefinovaná kritéria.

Zájemce o účast ve výběrovém řízení se musí předem zaregistrovat tak, aby po celou dobu průběhu výběrového řízení mohly být pečlivě střeženy a automaticky zakázány jeho případné nekorektní přístupy do aukcí. Každé výběrové řízení je neustále monitorováno také z hlediska času, příhozů jednotlivých účastníků a samozřejmě jsou zabezpečeny také všechny informace týkající se jednotlivých aukcí a jejich výsledků.

Společnost a-net group nabízí kromě systému iMechanics Výběrová řízení i klasické aukce, aukční systém s odpočtem času, e-shop, slevový automat nebo software na prodej zájezdů, které jsou výborně optimalizované pro SEO. Zabývá se ale také klasickou tvorbou webů a portálů s CMS. Pokud jste zvědaví, jak tyto systémy fungují, ale nechcete je hned kupovat, můžete si je vyzkoušet v demo verzích stažitelných zdarma.


Přidáno 26.04.2011
Přečteno 1914 krát


Při stavbě Panamského průplavu zemřelo 20 tisíc lidí

Při

Kavitace, aneb liposukce, při níž není nutné operovat

Kavitace,

Je libo počítač v klávesnici? Zkuste Asus EeeKeyboard PC

Je

ICQ přestěhované do Ruska je stále českou jedničkou

ICQ

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz