drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Volní jako ptáci

Volní jako ptáci

Lidé závidí ptákům jejich volnost a nezávislost od nepaměti. Zažít pocit nespoutanosti teď může každý smrtelník i bez nutnosti absolvovat adrenalinové lety balónem nebo skoky z letadla. Na světě jsou totiž skákací boty.

Pokud chcete ten pocit nezávislosti zažít a hlavně přežít, dejte si pozor, jaké skákací boty a kde budete kupovat. Vždy byste se měli zaměřit na renomované značky a kvalitní prodejce, protože se přeci jen budete pohybovat nad zemí. Boty samotné vás zvednou o pár desítek centimetrů a umožní vám skákat víc než 2 metry vysoko. Pokud se rozeběhnete, můžete směle závodit s divou zvěří, protože své tělo dokážete rozpohybovat až do rychlosti 40 km/h. Ne nadarmo se těmto botám říká sedmimílové boty.

V České republice je můžete koupit třeba v internetovém obchodě Hopsej.cz, který je prověřený nejen dobou (existuje od roku 2007), ale také spoustou spokojených zákazníků. Nabízí jen kvalitní a prověřené značky, navíc za příjemné ceny. V sortimentu najdete takové „držáky“ jako jsou Poweriser nebo PowerStrider, a pokud si je koupíte, dostanete k nim instruktážní DVD a navíc i osobní instruktáž zdarma.

Instruktáž byste rozhodně neměli podcenit a minimálně první lekci na skákacích botách absolvovat s instruktorem. Obchod Hopsej.cz disponuje takovými, kteří vás naučí do pěti minut chodit a během dalších třiceti základní triky a přeskoky.

Se sedmimílovými botami zažijete nejen spoustu zábavy, ale uděláte hodně i pro svou fyzičku a postavu. Originálním sportem navíc oslníte. Tak hop do toho!


Přidáno 27.04.2011
Přečteno 3004 krát


Umělec bez kvalitního nástroje jako by nebyl

Umělec

Nejvíc aut se prodá na internetu

Nejvíc

Tiger Woods, golfový mág a notorický sukničkář

Tiger

Keramika už pronikla i do kuchyně – na nože a pánve

Keramika

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz