drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Volní jako ptáci

Volní jako ptáci

Lidé závidí ptákům jejich volnost a nezávislost od nepaměti. Zažít pocit nespoutanosti teď může každý smrtelník i bez nutnosti absolvovat adrenalinové lety balónem nebo skoky z letadla. Na světě jsou totiž skákací boty.

Pokud chcete ten pocit nezávislosti zažít a hlavně přežít, dejte si pozor, jaké skákací boty a kde budete kupovat. Vždy byste se měli zaměřit na renomované značky a kvalitní prodejce, protože se přeci jen budete pohybovat nad zemí. Boty samotné vás zvednou o pár desítek centimetrů a umožní vám skákat víc než 2 metry vysoko. Pokud se rozeběhnete, můžete směle závodit s divou zvěří, protože své tělo dokážete rozpohybovat až do rychlosti 40 km/h. Ne nadarmo se těmto botám říká sedmimílové boty.

V České republice je můžete koupit třeba v internetovém obchodě Hopsej.cz, který je prověřený nejen dobou (existuje od roku 2007), ale také spoustou spokojených zákazníků. Nabízí jen kvalitní a prověřené značky, navíc za příjemné ceny. V sortimentu najdete takové „držáky“ jako jsou Poweriser nebo PowerStrider, a pokud si je koupíte, dostanete k nim instruktážní DVD a navíc i osobní instruktáž zdarma.

Instruktáž byste rozhodně neměli podcenit a minimálně první lekci na skákacích botách absolvovat s instruktorem. Obchod Hopsej.cz disponuje takovými, kteří vás naučí do pěti minut chodit a během dalších třiceti základní triky a přeskoky.

Se sedmimílovými botami zažijete nejen spoustu zábavy, ale uděláte hodně i pro svou fyzičku a postavu. Originálním sportem navíc oslníte. Tak hop do toho!


Přidáno 27.04.2011
Přečteno 2855 krát


Firemní večírek se neobejde bez profesionálů

Firemní

Zlatá žíla fantazie
dětský dort

Zlatádětský dort>

Žaluzie pro soukromí a intimitu

Žaluzie

SMS zprávy lze posílat zadarmo

SMS

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz