drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Zdokumentujte krásné okamžiky svého života

Zdokumentujte krásné okamžiky svého života

Fotografie provází lidstvo už pár desítek let. Milenci si vyměňují svoje podobizny, rodiče nosí v peněženkách fotky svých ratolestí a digitální fotoaparáty lámou rekordy v prodejích. Jestli ale chcete mít krásnou památku na celý život, nechte se zvěčnit profesionály.

Většina amatérských fotografií vzniká ve spěchu, s nekvalitním světlem a většinou v tu nejméně vhodnou dobu. Momentky sice mají své kouzlo, ale přeci jen by každá rodina měla být vybavena aspoň jednou sérií ateliérových fotek pořízených profesionálem.

Je jedno, jestli si chcete nechat vyfotit těhotenské bříško, děti nebo domácí miláčky. Profesionál si poradí se vším. Fotograf s velkým „F“ dokáže usměrnit skotačící ratolesti, správně nasvítit nastávající maminku nebo zakrýt první vrásky na fotce ze svatby. Samozřejmostí by měl být citlivý přístup, útulné prostředí a dodání několika desítek fotek zákazníkovi k výběru.

Kvalitní fotografové nejsou soustředěni jen v hlavním městě. Třeba takový fotoatelier Brno nabízí služby zkušené fotografky Lenky Mahdalové. Pokud si od ní necháte vytvořit první fotografický set, vězte, že se budete rádi vracet při každé příležitosti. Jestli chcete mít napoprvé při výběru fotografa šťastnou ruku, poznamenejte si do diáře hned k zítřejšímu datu: „objednat se fotograf Brno“.


Přidáno 28.04.2011
Přečteno 434 krát


Kvalitní dětská výživa a pleny na internetu

Kvalitní

Pojeďte si odpočinout do Mariánských Lázní

Pojeďte

Zahradní grily pro opravdu náročné

Zahradní

Jak vybrat ten správný bazén na zahradu

Jak

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz