drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


SMS z facebooku? To není utopie!

SMS z facebooku? To není utopie!

SMS zprávy jsou fenoménem posledních let. Prim hrají především u adolescentů, ale ruku na srdce – kdo z nás nepošle aspoň jednu smsku za den? Prostřednictvím SMS zprávy dokážeme vyřídit spoustu věcí – od milostného vyznání až po rychlou informaci, že se zpozdíme.

SMS zprávy přinesly do našich životů spoustu usnadnění, nadšení z možnosti jejich odesílání z nás často opadne ve chvíli, kdy dorazí měsíční účet od operátora. Jestli nechcete platit měsíčně horentní sumy za „esemesky“, posílejte SMS zdarma, a to do všech sítí.

Nebojte se, není to utopie. Na internetu existuje skvělá SMS brána, díky které odešlete svou zprávu každému příjemci rychle, jednoduše a hlavně bezplatně. Pokud jdete s dobou, využijte k odeslání SMS facebook. I ten nabízí odeslání krátké textové zprávy zadarmo.

Jestli chcete posílat zprávy sms.cz opravdu rychle, zaregistrujte se. Usnadníte si psaní dalších zpráv a stihnete tak kromě smskování spoustu dalších věcí. Vidíte? Ani dnes není nutné za všechno platit!


Přidáno 01.05.2011
Přečteno 2448 krát


Jak si udělat cestování jednodušší

Jak

Politici bojují o přízeň lidí na facebooku

Politici

Prázdná peněženka a výplata daleko?

Prázdná

Srovnání povinného ručení snadno a rychle

Srovnání

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz