drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


SMS z facebooku? To není utopie!

SMS z facebooku? To není utopie!

SMS zprávy jsou fenoménem posledních let. Prim hrají především u adolescentů, ale ruku na srdce – kdo z nás nepošle aspoň jednu smsku za den? Prostřednictvím SMS zprávy dokážeme vyřídit spoustu věcí – od milostného vyznání až po rychlou informaci, že se zpozdíme.

SMS zprávy přinesly do našich životů spoustu usnadnění, nadšení z možnosti jejich odesílání z nás často opadne ve chvíli, kdy dorazí měsíční účet od operátora. Jestli nechcete platit měsíčně horentní sumy za „esemesky“, posílejte SMS zdarma, a to do všech sítí.

Nebojte se, není to utopie. Na internetu existuje skvělá SMS brána, díky které odešlete svou zprávu každému příjemci rychle, jednoduše a hlavně bezplatně. Pokud jdete s dobou, využijte k odeslání SMS facebook. I ten nabízí odeslání krátké textové zprávy zadarmo.

Jestli chcete posílat zprávy sms.cz opravdu rychle, zaregistrujte se. Usnadníte si psaní dalších zpráv a stihnete tak kromě smskování spoustu dalších věcí. Vidíte? Ani dnes není nutné za všechno platit!


Přidáno 01.05.2011
Přečteno 2320 krát


Internetové bankovnictví je pro každého

Internetové

Jaká půjčka je ideální? Přece Ideální-půjčka.cz

Jaká

Půjčka kdykoliv a na cokoliv

Půjčka

Pojištění vozidel a jeho srovnání

Pojištění

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz