drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Prodávejte na internetu. Je to levné a pohodlné.

Prodávejte na internetu. Je to levné a pohodlné.

O vlastním podnikání sní kdekdo. Málokdo ale najde tolik odvahy, aby se do vlastního byznysu opravdu pustil. Je pravda, že rizika nejsou malá. Na druhou stranu má podnikání na vlastní pěst řadu výhod. Co takhle vyzkoušet e-shop?

Možná si teď řeknete, že vytvořit e-shop také není žádná legrace. Ano, to je pravda. Internetový obchod by vám měl vždy naprogramovat odborník. Pokud najdete firmu, jejíž hlavní činností je právě tvorba eshopu, s největší pravděpodobností budete mít od začátku eliminované všechny případné mouchy. Odborník, který za sebou má vytvoření internetového obchodu, bude rozhodně přínosnější než ten, kdo se tuto činnost teprve učí.

Jestli jste se rozhodli využít služeb odborníků, vyzkoušejte společnost a-net group, která vyvinula systém iMechanics Shop. Jedná se o systém určený právě pro tvorbu a provozování e-shopů. Mají za sebou celou řadu zkušeností, software je nejprodávanějším svého druhu u nás i na Slovensku a určený je pro e-shopy všech velikostí. Samozřejmostí jsou i takové „detaily“, jako je skvělá optimalizace pro SEO, takže budete určitě v těch správných rukách.

Každý internetový obchod ze zdejší dílny může být dle přání klienta unikátní v grafice. Ani náklady nejsou vysoké. Liší se samozřejmě podle velikosti e-shopu, ale také toho, zda chcete využívat dalších služeb, jako je možnost rozesílání newsletterů, napojení na účetní systém nebo sledování zásilek na cestě k příjemci. Pokud byste byli při vytvoření internetového obchodu nároční, můžete cenu za jeho tvorbu zaplatit i na splátky z peněz, které svým podnikáním vyděláte.

Vidíte? Podnikat opravdu není tak složité. Stačí mít jen odvahu a kolem sebe tým lidí, na které se můžete za všech okolností spolehnout.


Přidáno 02.05.2011
Přečteno 2600 krát


Zachyťte každý detail. S fotopastí.

Zachyťte

V e-shopu mohou nakupovat i profíci v gastronomii

V

Kvalitní regálový systém – základ každého obchodu

Kvalitní

Ušetřete se stresu ve frontě při nákupu dámských plavek

Ušetřete

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz