drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Konečně je tu neotřelá módní značka

Konečně je tu neotřelá módní značka

Všechny věkové skupiny se chtějí oblékat neotřele, módně a podle aktuální nálady. Pokud nechcete hned na příštím rohu narazit na stejně oblečeného člověka, vybírejte si značky, které nabízejí kusové zboží.

Milovali jste seriál o Dempseym a Makepeacové? Ano, ona byla krásná, on tvrďák. Oba akční policisté. Jenže i když seriál jedna z našich televizí nedávno vysílala, kde jsou ty doby, kdy každá žena chtěla být jako ona a každý muž jako on. Nebo ne? Nová značka YP Fashion totiž vtrhla do českých vod s neotřelou a originální módou. V její nabídce se tak setkáte třeba s tričkem, díky němuž budete moci hrdiny výše zmiňovaného seriálu nosit na prsou.

Součástí nabídky samozřejmě nejsou jen trička s vyobrazením retro hrdinů. Na své si tu přijde každý, kdo hledá mladistvý, vtipný a nesériový kousek oblečení. Je jedno, jestli sháníte tričko, tílko nebo mikinu. V jejich portfoliu najdete vše, každý kus je nápaditý originál za cenu, která je dostupná všem.

Youngprimitive.cz se od ostatních výrobců oblečení liší tím, že veškerou módu šije v dílnách v České republice, používá nejkvalitnější materiály a navrhuje co nejpohodlnější střihy. Že by v našich končinách byla konečně módní značka, která nás bude bavit?


Přidáno 02.05.2011
Přečteno 2965 krát


Naučte se opravdu výborně lyžovat

Naučte

Pravá
sportovní obuv

Pravásportovní obuv>

Vrtulník zvládnete řídit i bez pilotního průkazu

Vrtulník

Nedostatek slunečního světla způsobuje krátkozrakost

Nedostatek

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz