drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Konečně je tu neotřelá módní značka

Konečně je tu neotřelá módní značka

Všechny věkové skupiny se chtějí oblékat neotřele, módně a podle aktuální nálady. Pokud nechcete hned na příštím rohu narazit na stejně oblečeného člověka, vybírejte si značky, které nabízejí kusové zboží.

Milovali jste seriál o Dempseym a Makepeacové? Ano, ona byla krásná, on tvrďák. Oba akční policisté. Jenže i když seriál jedna z našich televizí nedávno vysílala, kde jsou ty doby, kdy každá žena chtěla být jako ona a každý muž jako on. Nebo ne? Nová značka YP Fashion totiž vtrhla do českých vod s neotřelou a originální módou. V její nabídce se tak setkáte třeba s tričkem, díky němuž budete moci hrdiny výše zmiňovaného seriálu nosit na prsou.

Součástí nabídky samozřejmě nejsou jen trička s vyobrazením retro hrdinů. Na své si tu přijde každý, kdo hledá mladistvý, vtipný a nesériový kousek oblečení. Je jedno, jestli sháníte tričko, tílko nebo mikinu. V jejich portfoliu najdete vše, každý kus je nápaditý originál za cenu, která je dostupná všem.

Youngprimitive.cz se od ostatních výrobců oblečení liší tím, že veškerou módu šije v dílnách v České republice, používá nejkvalitnější materiály a navrhuje co nejpohodlnější střihy. Že by v našich končinách byla konečně módní značka, která nás bude bavit?


Přidáno 02.05.2011
Přečteno 2630 krát


Koncepty aut. To NEJ, co automobilky nabízejí

Koncepty

Tři piva, celý den studená. To je termo soudek

Tři

Bez internetové reklamy už to dnes nejde

Bez

Držte krok s módními trendy na internetu

Držte

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz