drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Najděte si kvalitního realitního partnera

Najděte si kvalitního realitního partnera

Finanční krize konečně pominula, po rapidním pádu cen nemovitostí se domy, byty a pozemky opět začínají prodávat a kupovat. Jestli jste čekali s koupí nebo prodejem na příhodnější dobu, můžete se do obchodování pustit.

Zatímco cizinci kupují a prodávají své nemovitosti v průběhu života několikrát, Češi se k tomuto kroku odhodlají jednou, maximálně dvakrát. Je proto důležité najít si partnera, jenž má nejen širokou nabídku prodávaných nemovitostí, ale je schopen zajistit také veškerý servis, který s prodejem nebo koupí bytu souvisí.

Možná jste už v souvislosti s realitami zaslechli jméno realitní kanceláře RE/MAX. Prodává, pronajímá a vykupuje byty, rodinné domy, pozemky a komerční prostory v celé České republice prostřednictvím rozsáhlé sítě poboček. Reality jsou denním chlebem jejích zaměstnanců po celém světě víc než 35 let a třeba v Americe je tato realitka jedničkou ve svém oboru.

Pokud hledáte nebo prodáváte nemovitost, stačí si v přehledném filtru na stránkách realitní kanceláře zadat třeba prodej bytů nebo pronájem bytů a budete sami překvapeni, kolik zajímavých tipů objevíte. Když k tomu připočtete bezchybný servis, přátelský přístup a kvalitní zázemí kanceláře, nemáte důvod hledat kohokoliv jiného.


Přidáno 09.05.2011
Přečteno 2708 krát


Fototapety: předměstí Manhattanu v obýváku

Fototapety:

Plovoucí podlaha - moderní univerzální povrch

Plovoucí

Hypotéky jsou nelevnější v historii

Hypotéky

Vybrat správná garážová vrata nemusí být věda

Vybrat

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz