drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Slevové portály a ještě něco navíc

Slevové portály a ještě něco navíc

Také jste propadli kouzlu slevových portálů? No jasně, kdo by ne, když si jejich prostřednictvím můžete užívat a zároveň ušetřit. Je pravda, že v České republice zažívají tyto portály boom už dva roky. Jestli nechcete každý den procházet všechny, máme pro vás tip.

Zkuste se podívat na portál Slevopes.cz. V přehledné nabídce najdete slevy hned z několika slevových serverů, nemusíte tak zdlouhavě procházet každý z nich. Aktuální slevy si můžete prohlížet na internetu, v e-mailu nebo Facebooku. Pro velké cestovatele je připravena také speciálně upravená verze pro mobilní telefony.

Každý den si můžete vybírat z několika desítek nabídek restaurací, zážitkových agentur, zkrášlujících salonů a řady dalších ve většině velkých měst v zemi. Pokud vás tedy zajímají jen slevy v Praze nebo slevy v Brně, jednoduše si zúžíte výběr a nezdržujete se ostatními.

Slevové portály prochází každý z nás proto, aby ušetřil maximum peněz. Jenže málokdo si uvědomuje, že i čas strávený procházením lákavých nabídek stojí peníze. Slevový portál sdružující nabídky hned několika serverů se tak vyplatí po všech stránkách.


Přidáno 10.05.2011
Přečteno 2491 krát


Jak na kvalitní webové stránky

Jak

Užijte si noční život za fajn peníze

Užijte

Kancelář vždy a všude? Zkuste tu v mobilu

Kancelář

Zlatá žíla fantazie
dětský dort

Zlatádětský dort>

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz