drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Slevové portály a ještě něco navíc

Slevové portály a ještě něco navíc

Také jste propadli kouzlu slevových portálů? No jasně, kdo by ne, když si jejich prostřednictvím můžete užívat a zároveň ušetřit. Je pravda, že v České republice zažívají tyto portály boom už dva roky. Jestli nechcete každý den procházet všechny, máme pro vás tip.

Zkuste se podívat na portál Slevopes.cz. V přehledné nabídce najdete slevy hned z několika slevových serverů, nemusíte tak zdlouhavě procházet každý z nich. Aktuální slevy si můžete prohlížet na internetu, v e-mailu nebo Facebooku. Pro velké cestovatele je připravena také speciálně upravená verze pro mobilní telefony.

Každý den si můžete vybírat z několika desítek nabídek restaurací, zážitkových agentur, zkrášlujících salonů a řady dalších ve většině velkých měst v zemi. Pokud vás tedy zajímají jen slevy v Praze nebo slevy v Brně, jednoduše si zúžíte výběr a nezdržujete se ostatními.

Slevové portály prochází každý z nás proto, aby ušetřil maximum peněz. Jenže málokdo si uvědomuje, že i čas strávený procházením lákavých nabídek stojí peníze. Slevový portál sdružující nabídky hned několika serverů se tak vyplatí po všech stránkách.


Přidáno 10.05.2011
Přečteno 2802 krát


Vířivka pomůže uvolnit tělo i duši

Vířivka

Je dobré k životopisu přidat fotku?

Je

Tisíce knih
v jedné čtečce

Tisícev jedné čtečce>

V e-shopu mohou nakupovat i profíci v gastronomii

V

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz