drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Peníze se dnes vyplatí investovat jedině do bydlení

Peníze se dnes vyplatí investovat jedině do bydlení

Dostali jste v práci roční prémie nebo jste zjistili, že máte na účtu pár set tisíc korun a přemýšlíte, jak je výhodně uložit? Každý finanční poradce vám dnes poradí – investujte do nemovitosti. Jen tak peníze neztratí hodnotu, spíš naopak.

Nemusíte oplývat horentními sumami, hypoteční úvěry jsou dnes dostupné všem a i tak dokážete svoje peníze zhodnotit. Jen přemýšlejte a kupujte pouze takové nemovitosti, které mají potenciál do budoucna. To znamená, že nejvhodnější jsou novostavby umístěné ve snadno dostupné lokalitě, ideálně poblíž centra města.

Tato kritéria naprosto splňují dva nové projekty společnosti Sekyra Group, a to nové byty Praha 10 prodávané pod názvem Rezidence Korunní a nové byty Praha 4 nazvané BelariePark.

Oba projekty mohou být označeny jako novostavby Praha a určitě vás zaujmou nejen příjemnou architekturou, ale také příjemnou lokalitou nabízející výhody jak městského života, tak aktivního i pasivního odpočinku v zeleni.

Pokud sháníte kvalitní bydlení, měli byste možná nad těmito dvěma projekty popřemýšlet. Je jedno, jestli zde budete bydlet hned nebo až za pár let a do té doby budete byt pronajímat. Tahle investice se určitě vyplatí, a to i v případě, kdyby nové byty Praha nabízela každý den.


Přidáno 11.05.2011
Přečteno 2479 krát


Jste v registru dlužníků a chcete půjčit? Není problém!

Jste

O čem nemluvíme každý den

O

Seznamte se, stavební systém Novabrik

Seznamte

Není nad přirozené světlo

Není

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz