drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Využívejte služeb profi překladatelů

Využívejte služeb profi překladatelů

Pryč jsou ty doby, kdy každý z nás vládl jen ruštinou. Už několik desítek let se učíme anglicky, německy nebo francouzsky od základní školy, do plynulé konverzace nebo snad dokonce do profi překladu se ale může pustit málokdo.

Většina firem se snaží šetřit, kde se dá a řada asistentek, někdy i manažerů, musí základní překlady zvládat vlastními silami. S pomocí on-line slovníků sice dokáže zvládnout překlad i ten, kdo daný jazyk v životě neslyšel, jenže tak vzniká spousta chyb, nepřesností nebo dokonce paskvilů.

Pokud se tedy hodláte pustit do překladu materiálů, které by měly vaši firmu nebo osobu prezentovat, určitě byste se měli obrátit na odborníky. Profesionální prekladateľská agentúra vám dokáže dodat překlad do několika dnů, v nouzi i do několika hodin, za relativně slušné peníze a hlavně ručí za správnost překladu. Prekladateľské služby už nabízí v Čechách i na Slovensku řada firem, nejvhodnější je navázat spolupráci s takovou, jež dokáže nejen přeložit psaný text, ale i simultánně tlumočit třeba na tiskové konferenci nebo zajistit súdne preklady.

Využívat služeb profesionálních překladatelů by mělo být samozřejmostí. Když se vám doma nebo ve firmě rozbije topení, také se přeci nepouštíte do jeho opravy vlastními silami, i přesto, že jste vyhlášený domácí kutil.


Přidáno 15.05.2011
Přečteno 822 krát


Najděte ráj šití i v moderním světě

Najděte

Najděte si fajn práci na internetu

Najděte

I domácí kutil může pracovat s profesionálním nářadím

I

Vyberte si to pravé povolání ještě dnes

Vyberte

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz