drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Čtení bývala naše oblíbená kratochvíle…

Čtení bývala naše oblíbená kratochvíle…

Ještě před pár lety byla větší či menší knihovna součástí každé domácnosti. Jenže pak nastal rozmach počítačových her, internetu a techniky a čtení se z našich životů postupně vytrácí. Není to takhle náhodou škoda?

Číst, psát a počítat nás sice učí už od útlého dětství, vztah ke knihám si ale musí vypěstovat každý sám. Neučte děti trávit svůj volný čas u počítače nebo zíráním na televizi. Když v nich budete budovat lásku ke knihám, vrátí se vám to. Odborníci totiž tvrdí, že knihy v dětech probouzejí fantazii, zvětšují slovní zásobu a nenásilně vychovávají.

Možná teď namítnete, že žijeme v extrémně rychlé době, kdy čas na čtení není. A pokud se ho troška přeci jen najde, dají se knihy stáhnout na internetu a číst v počítači, protože trávit čas v knihkupectví, kde se kniha nedá vyhledat na klíčové slovo, je zbytečné. Pak by vás možná mohlo zajímat, že existuje kníhkupectvo online, v němž si vyberete od beletrie po odbornou literaturu pomocí několika kliků myší.

Kdosi chytrý kdysi dávno řekl, že náš vztah ke knihám ilustruje náš vztah k ostatním lidem. Možná by to mohl být dobrý důvod opět plnit domácí knihovny a aspoň jednou týdně si chvíli číst.


Přidáno 15.05.2011
Přečteno 2304 krát


Neinvazivní a bezbolestná liposukce funguje

Neinvazivní

Žaluzie pro soukromí a intimitu

Žaluzie

Získejte omalovánky k vytisknutí zdarma

Získejte

Slevové portály a ještě něco navíc

Slevové

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz