drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Život na kolečkách je moderní

Život na kolečkách je moderní

Znáte lepší způsob relaxace než strávit prosluněné odpoledne v přírodě a navíc aktivně? Stále víc lidí propadlo droze jménem kolečkové brusle a tráví každou volnou chvíli na legračních a nestabilních kolečkových botách.

Už to bude pár let, co k nám tento druh sportu dorazil. Kdysi byl vrchol odvahy vyjet si na botách vybavených dvěma páry koleček a speciálními pásky, kterými se přidělávaly k teniskám. Tehdejší brusle tak byly stabilní, na pocit větru ve vlasech jste ale mohli zapomenout. Maximální rychlost totiž byla srovnatelná s běžnou chůzí. Dnešní kolieskové korčule jsou mnohem rychlejší, anatomicky příjemnější a hlavně s nimi naděláte spoustu parády. S nadsázkou by se dalo říct, že kolečkové brusle patří mezi standardní športové potreby každého z nás.

Při bruslení myslete hlavně na svou bezpečnost. Vybírejte si brusle známějších značek a na výlety vyrážejte vždy vybaveni helmou a chrániči. Jen tak se pro vás stane tento sport radostí.


Přidáno 15.05.2011
Přečteno 2325 krát


Dárek pro muže? Žádný problém!

Dárek

Světový den zraku pro zdravější oči

Světový

Už nikdy nemusíte být závislí na slunečném počasí

Už

Pečujte o oči i v zimě

Pečujte

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz