drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Život na kolečkách je moderní

Život na kolečkách je moderní

Znáte lepší způsob relaxace než strávit prosluněné odpoledne v přírodě a navíc aktivně? Stále víc lidí propadlo droze jménem kolečkové brusle a tráví každou volnou chvíli na legračních a nestabilních kolečkových botách.

Už to bude pár let, co k nám tento druh sportu dorazil. Kdysi byl vrchol odvahy vyjet si na botách vybavených dvěma páry koleček a speciálními pásky, kterými se přidělávaly k teniskám. Tehdejší brusle tak byly stabilní, na pocit větru ve vlasech jste ale mohli zapomenout. Maximální rychlost totiž byla srovnatelná s běžnou chůzí. Dnešní kolieskové korčule jsou mnohem rychlejší, anatomicky příjemnější a hlavně s nimi naděláte spoustu parády. S nadsázkou by se dalo říct, že kolečkové brusle patří mezi standardní športové potreby každého z nás.

Při bruslení myslete hlavně na svou bezpečnost. Vybírejte si brusle známějších značek a na výlety vyrážejte vždy vybaveni helmou a chrániči. Jen tak se pro vás stane tento sport radostí.


Přidáno 15.05.2011
Přečteno 2496 krát


Nemocnice Na Bulovce bude zachraňovat novorozence

Nemocnice

Pořídili jsme si jachtu za pár korun

Pořídili

17. září nechte auto raději doma

17.

Kinesiotaping zrehabilitujte tělo i duši

Kinesiotaping

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz