drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Život na kolečkách je moderní

Život na kolečkách je moderní

Znáte lepší způsob relaxace než strávit prosluněné odpoledne v přírodě a navíc aktivně? Stále víc lidí propadlo droze jménem kolečkové brusle a tráví každou volnou chvíli na legračních a nestabilních kolečkových botách.

Už to bude pár let, co k nám tento druh sportu dorazil. Kdysi byl vrchol odvahy vyjet si na botách vybavených dvěma páry koleček a speciálními pásky, kterými se přidělávaly k teniskám. Tehdejší brusle tak byly stabilní, na pocit větru ve vlasech jste ale mohli zapomenout. Maximální rychlost totiž byla srovnatelná s běžnou chůzí. Dnešní kolieskové korčule jsou mnohem rychlejší, anatomicky příjemnější a hlavně s nimi naděláte spoustu parády. S nadsázkou by se dalo říct, že kolečkové brusle patří mezi standardní športové potreby každého z nás.

Při bruslení myslete hlavně na svou bezpečnost. Vybírejte si brusle známějších značek a na výlety vyrážejte vždy vybaveni helmou a chrániči. Jen tak se pro vás stane tento sport radostí.


Přidáno 15.05.2011
Přečteno 2736 krát


SMS zprávy lze posílat zadarmo

SMS

V brněnské zoo mají recyklační ekokoutek

V

Perfektní postava- nedosažitelný sen?

Perfektní

Zapomeňte na plasty, dřevo je příjemnější

Zapomeňte

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz