drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Vyberte si z více než 1000 slev denně

Vyberte si z více než 1000 slev denně

Se slevovými portály jako by se u nás roztrhl pytel. Stále přibývají další a další, většina z nich bohužel jen kopíruje ty osvědčené. Slevydnes.cz je také slevový portál, ale přinesl do stojatých vod zdejší konkurence svěží vítr.

Nikdo nemá čas a asi už ani chuť procházet denně desítky slevových agregátorů se stovkami nabídek. Proto zákazníci uvítali příchod nového portálu, který zprostředkovává slevy z 200 slevových serverů. Šíře nabídky zahrnující 45 českých měst oslovuje stále více a více lidí, aktuálně portál navštěvuje něco kolem 50.000 lidí denně. V čem je vlastně portál Slevydnes jiný než ostatní?

Hlavně rozsahem. Větší počet slev na jednom místě byste hledali na českém internetu marně, zde se potkávají nabídky třeba ze známého Slevomatu nebo Nebeslev. Pak je to samozřejmě také počet měst, v nichž můžete slevy uplatnit. Většina portálů nabízí jen ty největší, zde ale najdete i ta menší, regionální, teď jich je 45 a stále přibývají další. Slevy, které vás zaujmou, si můžete označit a uložit na později, až budete mít čas je podrobně prostudovat. Vše je samozřejmě přehledně řazeno podle kategorií nebo měst, a hlavně – všechny slevy jsou aktualizovány každých 30 minut. Nemůže se tak stát, že byste ztráceli čas starými nabídkami.

Jestli sháníte dárek pro kohokoliv v okolí, chcete si vyrazit někam s partnerem nebo si udělat radost, neztrácejte čas a běžte si rychle vybrat některou ze super nabídek.


Přidáno 17.05.2011
Přečteno 2173 krát


Tisíce knih
v jedné čtečce

Tisícev jedné čtečce>

Chcete ztratit soukromí? Jděte na Facebook

Chcete

Netradiční internetový obchod

Netradiční

Kdo je král balení? Ani Brad Pitt ani Jiří Macháček

Kdo

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz