drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Šaty dělají člověka, obal lákavé zboží

Šaty dělají člověka, obal lákavé zboží

Je jedno, jestli provozujete kamenný obchod se sortimentem vlastní výroby nebo e-shop. V obou případech pravděpodobně řešíte, do čeho zboží zabalit tak, aby to vypadalo k světu a zároveň sortiment přežil cestu z obchodu k zákazníkovi domů.

V kamenném obchodě máte výhodu v tom, že nemusíte obaly na své produkty tolik prožívat. Stačí, když zákazníkům nabídnete pěkné papírové tašky. Na igelitky zapomeňte, ty už dneska neletí. Lidé vyznávají ekologii, takže pokud se vám povede vyrobit opravdu kvalitní sérii, můžete se dočkat toho, že zákazníci budou vaši tašku nosit, dokud se neroztrhá.

Složitější rozhodování máte, pokud provozujete e-shop. Tady už byste měli upřednostnit kvalitu obalového materiálu před vzhledem. Důležité přeci je, aby zboží dorazilo do těch správných rukou nepoškozené, a aby tím pádem bylo minimum reklamací. Přestože můžete vybírat z nepřeberného množství nejrůznějších sáčků a tašek, nejvhodnější k dopravě zboží jsou krabice, které můžete vyplnit papírovou nebo jinou drtí, aby zboží v obalu „nelítalo“.

Dnes už mají obchodníci naštěstí možnost vybrat si obaly nejrůznějších tvarů a materiálů v různém cenovém rozpětí. Pokud si chcete ušetřit starosti s hledáním správné krabice nebo tašky, najděte si jednoho dodavatele, který vám poskytne odpovídající servis i sortiment.


Přidáno 18.05.2011
Přečteno 2964 krát


Do přírody jedině v kvalitní obuvi

Do

Kouzlo čaje v roce 2011

Kouzlo

Spojte příjemné
s užitečným

Spojtes užitečným>

Bezpečné bydlení pro seniory

Bezpečné

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz