drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Samsung Galaxy S II je v České republice

Samsung Galaxy S II je v České republice

Elegantní, krásný a hlavně skvěle vybavený. Přesně takový je nový mobil ze stáje korejského výrobce Samsung, Samsung Galaxy S II. Po světovém úspěchu loňského modelu Samsung Galaxy S měl výrobce laťku nasazenou hodně vysoko. Zdá se, že S II by mohla loňské úspěchy překonat.

Ještě před několika málo lety byl každý, kdo vlastnil smartphone, kingem. Dnes se tento typ telefonů rozšířil i mezi méně technicky zdatné uživatele a slaví nebývalé úspěchy. Zářným příkladem mohou být telefony korejského Samsungu. Po loni uvedeném modelu Samsung Galaxy S letos přichází s novinkou, která je ještě elegantnější, chytřejší a vychytanější než její předchůdce.

Samsung Galaxy S II zaujme na první pohled špičkovým displejem Super AMOLED Pro, dvoujádrovým procesorem, elegantním štíhlým designem a velikostí tak akorát do dlaně. Při bližším prozkoumání zjistíte, že displej není jedinou předností. Mobilní telefon běží na Androidu 2.3, obsahuje TouchWiz 4 a Flash Player 10.3. Bude vám skvělým pomocníkem při práci i výborným parťákem pro zábavu. Dokáže přehrát snad všechny známé audio i video formáty, udělá ostré fotky 8MPX foťákem s bleskem nebo natočí Full HD video a díky Google maps najdete i to, co nechcete.

U mobilních telefonů Samsung se už automaticky předpokládá, že nabídnou nejnovější technologie. Samsung Galaxy S II tak nabízí kompletní konektivitu včetně Wi-Fi a Bluetooth 3.0. Umí pracovat se všemi Office a PDF dokumenty, takže vám neuteče žádná důležitá zpráva nebo událost.

Jestli ještě fungujete na papírových diářích a stolních počítačích, vyhoďte je. Se Samsungem Galaxy S II budete mít každou důležitou informaci vždy po ruce a ještě budete in.


Přidáno 03.06.2011
Přečteno 1077 krát


Jak na kvalitní webové stránky

Jak

Digitální podpis může ušetřit spoustu času

Digitální

Jak to bylo s hromadnými sms

Jak

Vyžádejte si vrácení daňových přeplatků ze zahraničí

Vyžádejte

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz