drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Samsung Galaxy S II je v České republice

Samsung Galaxy S II je v České republice

Elegantní, krásný a hlavně skvěle vybavený. Přesně takový je nový mobil ze stáje korejského výrobce Samsung, Samsung Galaxy S II. Po světovém úspěchu loňského modelu Samsung Galaxy S měl výrobce laťku nasazenou hodně vysoko. Zdá se, že S II by mohla loňské úspěchy překonat.

Ještě před několika málo lety byl každý, kdo vlastnil smartphone, kingem. Dnes se tento typ telefonů rozšířil i mezi méně technicky zdatné uživatele a slaví nebývalé úspěchy. Zářným příkladem mohou být telefony korejského Samsungu. Po loni uvedeném modelu Samsung Galaxy S letos přichází s novinkou, která je ještě elegantnější, chytřejší a vychytanější než její předchůdce.

Samsung Galaxy S II zaujme na první pohled špičkovým displejem Super AMOLED Pro, dvoujádrovým procesorem, elegantním štíhlým designem a velikostí tak akorát do dlaně. Při bližším prozkoumání zjistíte, že displej není jedinou předností. Mobilní telefon běží na Androidu 2.3, obsahuje TouchWiz 4 a Flash Player 10.3. Bude vám skvělým pomocníkem při práci i výborným parťákem pro zábavu. Dokáže přehrát snad všechny známé audio i video formáty, udělá ostré fotky 8MPX foťákem s bleskem nebo natočí Full HD video a díky Google maps najdete i to, co nechcete.

U mobilních telefonů Samsung se už automaticky předpokládá, že nabídnou nejnovější technologie. Samsung Galaxy S II tak nabízí kompletní konektivitu včetně Wi-Fi a Bluetooth 3.0. Umí pracovat se všemi Office a PDF dokumenty, takže vám neuteče žádná důležitá zpráva nebo událost.

Jestli ještě fungujete na papírových diářích a stolních počítačích, vyhoďte je. Se Samsungem Galaxy S II budete mít každou důležitou informaci vždy po ruce a ještě budete in.


Přidáno 03.06.2011
Přečteno 939 krát


Matějská pouť plná nepoctivců

Matějská

Už nikdy nemusíte být závislí na slunečném počasí

Už

Diety začínají být před létem zase aktuální

Diety

Opravdu je nutné bance platit nehorázné poplatky?

Opravdu

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz