drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Pořídili jsme si jachtu za pár korun

Pořídili jsme si jachtu za pár korun

Letní vedra letos přišla o něco dřív než jindy, a proto jsme začali surfovat po českém internetu a hledat nějaké osvěžení. A povedlo se. Doslova za pár tisíc jsme si koupili letní motorovou jachtu. No a co, že si ji budeme moct pouštět jen u nás na rybníku, jde přeci o tu zábavu, ne?

Asi jste pochopili, že se jedná o maketu, v tomto případě polomaketu, pravé motorové jachty. I tahle má laminátový trup, nástavbu, výkonný motor s vodním chlazením a lodní šroub. Tento model, stejně jako ostatní RC modely, je zákazníkovi dodán v podstatě hotový. Doma si jen namontujete kormidlo, regulátor, pohonnou akusandu a RC vybavení dle návodu a můžete vyplout. Uvidíte, jak vám budou všichni závidět.

Nemusíte se omezovat jen na lodě, parádu naděláte i s RC vrtulníky, oblíbená jsou také RC auta a další RC hračky. Výhodou všech, které koupíte na internetu, je nízká konkurenční cena, možnost ověřit si služby konkrétního e-shopu na Heurece a velký sortiment.

Ať už se rozhodnete pro kterékoliv RC modely, můžete si být jisti, že si s nimi užijete spoustu zábavy nejenom vy, ale celá vaše rodina. A možná to bude záminka pro to, abyste spolu trávili víc času.


Přidáno 03.06.2011
Přečteno 613 krát


Příjemné zážitky zůstanou na věky

Příjemné

Pojeďte si odpočinout do Mariánských Lázní

Pojeďte

Český hudební projekt z USA

Český

Umělec bez kvalitního nástroje jako by nebyl

Umělec

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz