drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Pořídili jsme si jachtu za pár korun

Pořídili jsme si jachtu za pár korun

Letní vedra letos přišla o něco dřív než jindy, a proto jsme začali surfovat po českém internetu a hledat nějaké osvěžení. A povedlo se. Doslova za pár tisíc jsme si koupili letní motorovou jachtu. No a co, že si ji budeme moct pouštět jen u nás na rybníku, jde přeci o tu zábavu, ne?

Asi jste pochopili, že se jedná o maketu, v tomto případě polomaketu, pravé motorové jachty. I tahle má laminátový trup, nástavbu, výkonný motor s vodním chlazením a lodní šroub. Tento model, stejně jako ostatní RC modely, je zákazníkovi dodán v podstatě hotový. Doma si jen namontujete kormidlo, regulátor, pohonnou akusandu a RC vybavení dle návodu a můžete vyplout. Uvidíte, jak vám budou všichni závidět.

Nemusíte se omezovat jen na lodě, parádu naděláte i s RC vrtulníky, oblíbená jsou také RC auta a další RC hračky. Výhodou všech, které koupíte na internetu, je nízká konkurenční cena, možnost ověřit si služby konkrétního e-shopu na Heurece a velký sortiment.

Ať už se rozhodnete pro kterékoliv RC modely, můžete si být jisti, že si s nimi užijete spoustu zábavy nejenom vy, ale celá vaše rodina. A možná to bude záminka pro to, abyste spolu trávili víc času.


Přidáno 03.06.2011
Přečteno 1200 krát


Češi dávají přednost soukromé letecké dopravě

Češi

Do přírody jedině v kvalitní obuvi

Do

Reklama a marketing – fascinující obor

Reklama

Zapomeňte na plasty, dřevo je příjemnější

Zapomeňte

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz