drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Gel, porcelán nebo pryskyřice. Tím vším se dají zkrášlit nehty

Gel, porcelán nebo pryskyřice. Tím vším se dají zkrášlit nehty

V dnešní době stále více žen dává přednost umělým nehtům před těmi svými. Umělé nehty dodají ruce eleganci a pěstěný vzhled a dnes už jsou navíc cenově velmi dostupné.

Přemýšlíte také o umělých nehtech? Jaké zvolit?

Druhy umělých nehtů

Rozhodla jste se pro umělé nehty? Teď si ještě zbývá zvolit jaké. Druhů umělých nehtů je několik. Pojďme si přiblížit ty nejčastější.

Gelové nehty

Gelové nehty jsou asi nejoblíbenějšími. Mají příznivou cenu. Mezi jejich kvality patří především odolnost, pružnost a přirozený vzhled. Prvotní modeláž je o něco dražší a pak už stačí chodit cca jednou za čtyři týdny na jejich doplňování.

A jak se gelové nehty dělají? Odbornice vám očistí a upraví vaše vlastní nehty, nalepí vám na ně umělé a pak nanáší vrstvy gelu, který se zapéká v UV lampě.

Dnes je také velmi oblíbená sada pro gelové nehty, se kterou si je s trochou šikovnosti můžete vytvořit sama.

Pryskřicové (akrylové) nehty

Dnes se této možnosti využívá méně, ale stále se najdou ženy, které ji upřednostňují. Jejich základní vlastností je pevnost, a tak se hodí především pro ženy, které pracují rukama a je u nich větší pravděpodobnost poškození nehtů. Nehodí se pro slabé a měkké nehty.

Porcelánové nehty

Porcelánové nehty jsou velmi kvalitní. Ovšem nemusí se vám líbit jejich vyšší cena a také nevypadají tak přirozeně jako gelové nehty. Jsou však ženy, které na ně nedají dopustit, tak třeba budete patřit i vy mezi ně.

Na co si dát pozor

Budete-li dlouhodobě mít umělé nehty, připravte se na to, že vám mohou slábnout a jejich kvalita se zhorší. V tomto případě si od nich udělejte alespoň na pár týdnů pauzu a ošetřujte je speciální kosmetikou na nehty.

Také si dobře zvolte odborníka, který vám bude umělé nehty modelovat. V případě neodborného provedení může dojít k narušení nehtu a následkem toho k jejich plísni.

Jiná rizika nehrozí, takže když si pohlídáte tyto dvě věci, můžete se už jen radovat z krásných nehtů.


Přidáno 03.04.2010
Přečteno 3716 krát


Kinesiotaping zrehabilitujte tělo i duši

Kinesiotaping

I v second handu se dá pěkně obléci

I

Úloha hudebních CD v době internetu

Úloha

Nepodceňujte důležitost kancelářského nábytku

Nepodceňujte

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz