drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Svezte se na popularitě facebooku

Svezte se na popularitě facebooku

Kdo dnes není na facebooku, jako by nebyl. Tuto sociální síť využívají více než 3 miliony lidí, kteří se zde chtějí bavit, seznamovat, ale také nakupovat. Firmy, které vsadily na tento prodejní kanál, a zřídily si zde e-shop, si dnes mnou ruce. Stejně spokojeným obchodníkem ale můžete být i vy.

Je nezpochybnitelné, že prodávat zboží na internetu vyjde mnohem levněji než v kamenném obchodě. Nemusíte platit prostory, rozsáhlé sklady ani zástupy personálu. O to větší je tlak na prezentaci zboží. Je doména e-shopu dostatečně silná a snadno zapamatovatelná? Jsou jednotlivé položky sortimentu dostatečně kvalitně odprezentovány? Nabízí stránky příjemný webdesign? Jestli si kladete tyto a podobné otázky, jste na dobré cestě být úspěšným internetovým obchodníkem.

Jednou z cest, jak vybudovat snadno a rychle profesionální internetový obchod, může být prodej zboží prostřednictvím sociální sítě facebook. Nemusíte mít strach, že by jeho vybudování bylo nad vaše síly. Existují totiž firmy, jejichž náplní práce je jak tvorba webových stránek, tak i kompletní příprava e-shopů, a to i na facebooku.

Internetový obchod na facebooku můžete mít hotový za pět minut, levně a profesionálně. Tak na co ještě čekáte? Na vaše zboží čekají miliony lidí, stačí jen vědět, jak jim ho prodat.


Přidáno 03.06.2011
Přečteno 701 krát


Cartrige Epson a cartrige Hawlett Packard

Cartrige

Ženy a internet. Navzájem si radí, čtou a diskutují

Ženy

Kdo je král balení? Ani Brad Pitt ani Jiří Macháček

Kdo

Už máte svého kouče?

Už

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz