drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Jste bez peněz? Tak si půjčte

Jste bez peněz? Tak si půjčte

Peníze jsou v celé řadě domácností stále výbušnější téma. Rodina chce jet na dovolenou, je potřeba koupit nové auto nebo dovybavit byt. Jenže chybí peníze… Jestli patříte mezi statisíce lidí, které každý měsíc počítají před výplatou každou korunu, čtěte dál.

Možná máte plat, jehož výše tak tak pokryje měsíční rodinné náklady. Nebo jste měli v poslední době tolik nenadálých výdajů, že prostě rezerva neexistuje. A třeba se vám právě teď rozbila pračka a vy nemáte na její opravu.

Pokud už jste si v minulosti nějaké peníze půjčili a nedařilo se vám půjčku splácet podle splátkového kalendáře, pravděpodobně jste se ocitli „v registru“. To znamená, že se stáváte méně zajímavým klientem pro banky. Jako jediné rozumné řešení se tak jeví půjčka bez registru. Funguje jednoduše. Oslovíte nebankovní instituci, která vám dá neúčelovou půjčku bez nahlížení do popisovaného registru. Ve většině případů dostanete své peníze v řádu hodin až dnů. Půjčky bez registru se poskytují na základě předložení dvou dokladů totožnosti, v případě vyšší sumy budete potřebovat ručitele.

Půjčovat si peníze sice není ideální způsob, jak řešit svou finanční situaci, ale pokud není zbytí, určitě dokážou život usnadnit.


Přidáno 13.06.2011
Přečteno 2674 krát


Dopřejte pleti přírodní péči. Odvděčí se vám.

Dopřejte

Jaká auta patří mezi hity českých autobazarů?

Jaká

Kvalitní dětská výživa a pleny na internetu

Kvalitní

Víte, co je operativní leasing?

Víte,

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz