drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Nevíte si rady? Mrkněte se do radírny.

Nevíte si rady? Mrkněte se do radírny.

Na světě neexistuje člověk, který by věděl a uměl všechno. Když potřebujete vyvrtat díru do zdi, pravděpodobně se zeptáte nějakého muže v rodině, případně mrknete do odborné knížky. Jenže, co když si nevíte rady s „obyčejnými“ věcmi?

Na internetu existuje zajímavá poradna, ve které najdete odpověď skoro na všechny své otázky, ať jsou z jakéhokoliv ranku.

Dozvíte se tu třeba i to, jak propojit pc s tv. V době, kdy si spousta lidí stahuje filmy z internetu, je toto téma více než aktuální. Návod na propojení dvou zařízení je napsaný tak, že ho pochopí i žena (promiňte dámy) a během několika málo minut už můžete relaxovat před filmem pouštěným z počítače.

Jestli máte děti, s nimiž sdílíte svůj počítač, možná se někdy divíte, jaké programy v něm máte nainstalované. Pokud se nemůžete obrátit na správce počítačové sítě v práci nebo se jedná o soukromý počítač, pravděpodobně bojujete s tím, jak se těchto programů zbavit. Občas je to opravdu oříšek. Jenže na internetové poradně najdete i radu, jak správně odinstalovat program. Jednoduše, jasně, správně. Prostě tak, aby to pochopil i laik.

Pořád máte pocit, že nedokážete najít odpověď na každou svou otázku? Na internetu ano, a pokud náhodou přeci jen ne, stačí se zeptat.


Přidáno 13.06.2011
Přečteno 2569 krát


Jak šikovně uchovávat věci

Jak

Statisticky vzato, hrad Křivoklát brzy lehne popelem

Statisticky

Jak bude vypadat ruské metro za 23 let?

Jak

Nejenom v létě je možné jet do Chorvatska

Nejenom

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz