drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Nevíte si rady? Mrkněte se do radírny.

Nevíte si rady? Mrkněte se do radírny.

Na světě neexistuje člověk, který by věděl a uměl všechno. Když potřebujete vyvrtat díru do zdi, pravděpodobně se zeptáte nějakého muže v rodině, případně mrknete do odborné knížky. Jenže, co když si nevíte rady s „obyčejnými“ věcmi?

Na internetu existuje zajímavá poradna, ve které najdete odpověď skoro na všechny své otázky, ať jsou z jakéhokoliv ranku.

Dozvíte se tu třeba i to, jak propojit pc s tv. V době, kdy si spousta lidí stahuje filmy z internetu, je toto téma více než aktuální. Návod na propojení dvou zařízení je napsaný tak, že ho pochopí i žena (promiňte dámy) a během několika málo minut už můžete relaxovat před filmem pouštěným z počítače.

Jestli máte děti, s nimiž sdílíte svůj počítač, možná se někdy divíte, jaké programy v něm máte nainstalované. Pokud se nemůžete obrátit na správce počítačové sítě v práci nebo se jedná o soukromý počítač, pravděpodobně bojujete s tím, jak se těchto programů zbavit. Občas je to opravdu oříšek. Jenže na internetové poradně najdete i radu, jak správně odinstalovat program. Jednoduše, jasně, správně. Prostě tak, aby to pochopil i laik.

Pořád máte pocit, že nedokážete najít odpověď na každou svou otázku? Na internetu ano, a pokud náhodou přeci jen ne, stačí se zeptat.


Přidáno 13.06.2011
Přečteno 2403 krát


RC modely. Hračky, které tátové dětem neradi půjčují

RC

LED žárovky jsou světlem budoucnosti

LED

Klíčenka – ideální reklamní nosič

Klíčenka

Jak šikovně uchovávat věci

Jak

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz