drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Dopřejte svému autu kvalitní servis

Dopřejte svému autu kvalitní servis

I když prodej nových aut v České republice trošku poklesl, stále si u nás najde svého majitele kolem 20000 nových naleštěných miláčků měsíčně. To je celkem dost a přitom vůbec nemluvíme o ojetých autech, v jejichž směně se řadíme ke špičkám na světě.

Jenže i to sebelepší auto potřebuje čas od času revizi v servisu, ať už při běžné prohlídce, kterou byste měli absolvovat minimálně jednou ročně, nebo při závadě v systému. Pak přijde na řadu shánění referencí na kvalitní autoservis. Jak všichni víme, obchod s autodíly u nás jen kvete a najít obchodníka, který je solidní, dá trochu práce a hledání.

Pokud jste z Prahy nebo blízkého okolí, určitě doporučujeme navštívit holešovické autodíly a náhradní díly P&P. Fungují už od roku 1993 a za ty roky firma nasbírala nejenom spoustu zkušeností, ale ve svém oboru se stala opravdu pojmem. Pokud se rozhodnete svěřit jí do rukou své auto, postará se o něj tým profesionálů, jenž auto vybaví značkovými autodíly, které má většinou skladem a pokud zrovna ne, bleskurychle je objedná u dodavatelů dodávajících díly do automobilek.

Je jedno, jestli jste si pořídili nové auto nebo ojetinu. Dobrý obchod s autodíly se prostě hodí, ať potřebujete vyměnit jen žárovku ve světlometu nebo se stanete účastníkem dopravní nehody a vaše auto musí na facelift.


Přidáno 17.06.2011
Přečteno 2404 krát


Víte, co je operativní leasing?

Víte,

Kde najít ceník povinného ručení?

Kde

Pomocník pro všechny motoristy

Pomocník

Víte, jak si poradit s povinným ručením?

Víte,

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz