drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Dopřejte svému autu kvalitní servis

Dopřejte svému autu kvalitní servis

I když prodej nových aut v České republice trošku poklesl, stále si u nás najde svého majitele kolem 20000 nových naleštěných miláčků měsíčně. To je celkem dost a přitom vůbec nemluvíme o ojetých autech, v jejichž směně se řadíme ke špičkám na světě.

Jenže i to sebelepší auto potřebuje čas od času revizi v servisu, ať už při běžné prohlídce, kterou byste měli absolvovat minimálně jednou ročně, nebo při závadě v systému. Pak přijde na řadu shánění referencí na kvalitní autoservis. Jak všichni víme, obchod s autodíly u nás jen kvete a najít obchodníka, který je solidní, dá trochu práce a hledání.

Pokud jste z Prahy nebo blízkého okolí, určitě doporučujeme navštívit holešovické autodíly a náhradní díly P&P. Fungují už od roku 1993 a za ty roky firma nasbírala nejenom spoustu zkušeností, ale ve svém oboru se stala opravdu pojmem. Pokud se rozhodnete svěřit jí do rukou své auto, postará se o něj tým profesionálů, jenž auto vybaví značkovými autodíly, které má většinou skladem a pokud zrovna ne, bleskurychle je objedná u dodavatelů dodávajících díly do automobilek.

Je jedno, jestli jste si pořídili nové auto nebo ojetinu. Dobrý obchod s autodíly se prostě hodí, ať potřebujete vyměnit jen žárovku ve světlometu nebo se stanete účastníkem dopravní nehody a vaše auto musí na facelift.


Přidáno 17.06.2011
Přečteno 2859 krát


Srovnání povinného ručení snadno a rychle

Srovnání

Jaká auta patří mezi hity českých autobazarů?

Jaká

Profesionální garážová vrata a brány

Profesionální

Kde najít ceník povinného ručení?

Kde

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz