drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Kde si povinné ručení zřídíte rádi

Kde si povinné ručení zřídíte rádi

Jak už z názvu pojišťovacího produktu vyplývá, jedná se o povinnost. To je asi v pořádku. Také byste nebyli rádi, kdyby vás nějaký řidičský ňouma naboural a vám by místo nablýskaného miláčka zbyly jen oči pro pláč. Naštěstí si ale můžete vybrat, kde se povinně pojistíte.

Přímo úměrně tomu, jak roste počet aut registrovaných v naší zemi, roste i počet nabídek jednotlivých pojišťoven. Jedno z možná nejlepších povinných ručení aktuálně nabízí ČSOB pojišťovna.

Ideální je pro každého, kdo se může s čistým svědomím zařadit mezi slušné řidiče jezdící bez nehod. Snad poprvé v historii totiž pojišťovnu nezajímá, jaké řídíte auto, ale jak ho řídíte. Pokud jezdíte bez nehody alespoň 8 let, získáte maximální bonus. Součástí tohoto produktu je úrazové pojištění řidiče, nadstandardní asistenční služba a pojištění vašich osobních věcí. Všechno tohle jste si až doteď museli většinou sjednávat extra, takže vás ve finále jednotlivé pojistky přišly docela draho. I když, pokud by vám toto bylo málo, můžete si samozřejmě doplňková pojištění sjednat i zde.

Pojišťovna považuje za samozřejmé, že pokud si u ní sjednáte povinné ručení, vyřeší za vás jakoukoliv vaši autonehodu s cizí pojišťovnou bez nutnosti vaší účasti. Vy jednoduše předáte podklady a můžete nepříjemný zážitek pustit z hlavy.

Povinné ručení je sice ze zákona povinný pojišťovací produkt. Proč si ale nenajít pojišťovnu, která spojí příjemné s užitečným. A teď dokonce i se slevou 10 %, pokud si jej sjednáte on-line.


Přidáno 27.06.2011
Přečteno 991 krát


Objevte ráj dobytý Kryštofem Kolumbem

Objevte

Kupte si automobil v zahraničí, třeba v Německu

Kupte

Udělejte si romantické jaro

Udělejte

Niagarské vodopády navštíví ročně 12 milionů turistů

Niagarské

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz