drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Nový nátěr omladí i sebestarší věc

Nový nátěr omladí i sebestarší věc

Bydlíte ve starém domě s rozpraskanou omítkou, vybledlým plotem a altánem s oprýskaným lakem? Tak je nejvyšší čas s tím něco udělat. Nemusíte být zrovna profesionálové, abyste dokázali dát starým věcem punc novoty a jejich používání si opět užívali.

Pro to, aby váš domov vypadal zase jako ze žurnálu, nemusíte být milionáři. Třeba takové obyčejné nátěry udělají hodně, to vám potvrdí každý odborník. A vy tak můžete během chvilky bydlet zase jako v novém.

Pokud se ale nechcete spálit, neorientujte se při nákupu barev a laků pouze podle sumy, kterou za danou chemii zaplatíte. Zde většinou platí, že za více peněz máte také více muziky. A ve finále dokonce ušetříte. Pokud si koupíte na dřevo třeba barvu Murexin, bude vám stačit doma jen jeden nátěr, ve venkovním prostředí pak nátěry dva. Což je oproti ostatním barvám opravdu rozdíl.

Totéž platí i pro nátěry vnitřních stěn a vnějších fasád. Dost často se stává, že pokud koupíte výrobky od jedné značky na všechny domácí opravy, nemůžete šlápnout vedle. Fasádní barva tak skvěle chytne na stěrkový podklad, vnitřní nátěry se skvěle kryjí. Profesionální značky také obvykle nabízejí i související produkty. S Murexiem můžete nejprve očistit materiál od rzi, pak ho natřít základovkou, klasickou barvou a ve finále ještě natónovat.

Při jakýchkoliv domácích rekonstrukcích hodně pomůžou známí, odborníci nebo vlastní zkušenost. Nechte si poradit, ušetříte si spoustu času, peněz i nervů a budete si užívat vytvořeného díla.


Přidáno 01.07.2011
Přečteno 2329 krát


LED žárovky jsou světlem budoucnosti

LED

Vyberte si své
nové bydlení

Vybertenové bydlení>

Obklopte se kvalitou a dřevem i doma

Obklopte

Venkovní žaluzie – moderní i funkční doplněk

Venkovní

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz