drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Bez dobré reklamy dnes neprodáte ani rohlík

Bez dobré reklamy dnes neprodáte ani rohlík

Všichni na ně nadáváme, ve finále se ale podle nich rozhodujeme při nákupech. O koho jde? No přece o reklamy a jejich tvůrce, reklamní agentury. Na jedné straně nenáviděné, na druhé straně vychvalované do nebes.

Je pravda, že ne každá reklamní agentura dokáže klientovi nabídnout kvalitní servis a odpovídající výsledky. Pokud tedy cítíte, že byste potřebovali s reklamou pomoci, řiďte se několika jednoduchými, ale účinnými pravidly.

Reklamní agentury rostou jako houby po dešti, takže je těžké si najít tu, která splní vaše očekávání. Vždy oslovte několik kandidátů a osobně se s nimi sejděte. Na schůzce předneste své představy o spolupráci, výsledcích a vzájemném fungování.

Komplexnost není od věci. Pokud potřebujete udělat inzerát v tisku a zároveň chystáte večírek pro partnery, na který byste potřebovali dodat reklamní předměty, určitě pro vás bude časově i finančně výhodnější, pokud si najdete partnera, jenž nabízí všechno pod jednou střechou.

Zajímejte se o reference. Bývalí i současní klienti agentury jsou zrcadlem její práce. Proto určitě popátrejte po značkách a firmách, pro něž agentura pracuje nebo pracovala, prohlédněte si její práci a zajímejte se o výsledky zrealizovaných kampaní.

I když dostanete na agenturu sebelepší reference, v konečné fázi dejte vždy na svůj úsudek a pocit. Sedí vám tým, který by pro vás měl pracovat nejen profesně, ale také lidsky? Uvědomte si, že bude nějakou dobu reprezentovat vaše zboží, určitě by tedy mělo proběhnout určitě souznění. Jen tak je šance, že vzniknou práce, na které se nezapomíná, a které se zákazníkům do hlavy vryjí tak, že už si jinou značku prostě nekoupí.


Přidáno 01.07.2011
Přečteno 474 krát


Nabídky všech Úřadů práce pěkně pohromadě

Nabídky

Potřebujete rychle peníze? Řešením může být půjčka online.

Potřebujete

Samsung Galaxy S II je v České republice

Samsung

Manažerská Nokia E7-00 už dorazila i do České republiky

Manažerská

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz