drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Zatoulejte se po koutech České republiky

Zatoulejte se po koutech České republiky

Televizní pořad Toulavá kamera vídáme na obrazovkách už řadu let. Zajímavá místa, tipy na výlety a trocha historie připoutají k televizi každý týden několik set tisíc diváků. Jestli se chcete přenést z virtuálního světa výletů do reality, pořiďte si Toulavou kameru v knižní podobě.

Možný by to mohl být pro vaši rodinu dobrý prázdninový tip. Tým připravující stejnojmenný pořad v České televizi se před časem domluvil s vydavatelstvím map a průvodců na vydání série knih přinášejících zajímavosti a tipy z nejrůznějších koutů naší republiky. Výsledkem je seriál Toulavá kamera, který v tuto chvíli čítá 12 knih, každá z nich je doplněna fotografiemi, mapkami a spoustou zajímavých informací.

Jednotlivé publikace představují v padesáti reportážích zajímavá místa České republiky, přivedou vás k zapomenutým řemeslům i do oblastí, které jsou skoro nepoznamenaných člověkem. Set všech dvanácti knih s názvem Toulavá kamera si můžete koupit jako cenově zvýhodněný set nebo každou zvlášť. Jako bonus dostanete k jedné z nich DVD a k další knihu Toulavá kuchařka. Pro ty, co si chtějí znalost naší země otestovat, možná bude vhodná i desková hra Toulavá kamera, navazující na knižní seriál.

Ještě pořád máte pocit, že nevíte, jak děti během prázdnin a víkendů zabavit?


Přidáno 01.07.2011
Přečteno 1342 krát


Cílová destinace vaší letenky: Dubaj

Cílová

Rodinná dovolená v Česku

Rodinná

Svatební dekorace, aneb svatba není žádná sranda

Svatební

World of Warcraft. Naprostý fenomén mezi hrami

World

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz