drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Bazarové auto pro vás může být výhra

Bazarové auto pro vás může být výhra

Auto patří mezi ty věci, které člověku často přirostou k srdci. Někdy bohužel až moc, takže je nám zatěžko se s plechovým miláčkem, který nás řadu let spolehlivě vozil po světě, rozloučit. Jenže zub času se podepisuje i na tom sebespolehlivějším autě.

Možná se i vy teď nacházíte ve stádiu zvažování, jestli už svůj vozový park obměnit nebo ještě pár let vydržet se současným vozítkem. Jestli je vaše auto aspoň trochu zachovalé, raději ho vyměňte za novější model. Netratíte na tom tolik, jako když budete ještě pár let čekat. A výměna pro vás nemusí být nijak drastická.

Nabízí se hned několik možností, jak si nové auto pořídit. Ta první je asi nejméně výhodná. Znamená totiž pořídit si úplně nové auto od dovozce. Taková investice se řadí mezi ty nesmyslné, protože už samotnou koupí auto ztrácí několik desítek procent ze své prodejní hodnoty. Koupě nových aut se prostě vyplatí jen těm nejbohatším.

Druhá a třetí možnost už je zajímavější. Jedná se totiž o koupi vozu z bazaru nebo přes inzerát. Určitě se vyplatí pátrat na internetu. V diskusích si konkrétního prodejce ověříte, na fotografii u inzerátu si prohlédnete auto a pročtete jeho popis a na pár vybraných favoritů se zajedete osobně podívat. Pokud si do vyhledavače zadáte třeba heslo Kia Praha, uvidíte, že vám vyjede spousta inzerátů s ojetými vozy. Ve finále ani nebudete vědět, který si vybrat.

Obliba zahraničních značek roste, Češi si v poslední době oblíbili značku Kia. U takového modelu Kia Sportage prodej rok od roku roste, takže v bazarech i v inzerátech najdete stovky modelů, ze kterých vám budou přecházet oči.


Přidáno 08.07.2011
Přečteno 1326 krát


Chystá se další díl projektu Autoškola národa

Chystá

Jaká auta patří mezi hity českých autobazarů?

Jaká

Cestujte stylově

Cestujte

Kde si v Praze půjčit auto?

Kde

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz