drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Ty nejkrásnější fotky nedělá fotograf

Ty nejkrásnější fotky nedělá fotograf

Taky se vám tají dech nad krásnými fotografiemi v produktových katalozích konkurenčních firem? A v duchu si říkáte, že jim ten byznys musí fakt šlapat, když můžou vydávat tolik peněz za kvalitní fotografie? A napadlo vás, že to třeba vůbec nejsou fotky?

Nejen že to nemusí být skutečné fotky, ale také nemusí stát hromadu peněz. Technika jde stále dopředu, takže spousta krásných záběrů vzniká v rukou, lépe řečeno v počítači, šikovného grafika. Stačí, pokud má pomůcku nazvanou 3D konfigurator. Tento jednoduchý nástroj umožní zákazníkům prohlédnout si jednotlivé produkty ze všech stran, ve všech variantách, a to i barevných.

Od teď tak můžete mít krásný katalog zboží, případně i přehled sortimentu v e-shopu s nádherně nafocenými produkty, navíc ve 3D. Zákazník si tak udělá realistický přehled o každé maličkosti, produkt si prohlédne opravdu detailně, takže bude přesně vědět, co si kupuje, aniž by byl nucen navštívit prodejnu. Tohle ocení zejména u dražších produktů nebo takových, u nichž je důležitý každý detail.

3D konfigurator je využitelný pro e-shopy, ale i celé weby. Možná byste mohli namítnout, že 3D technologie bude náročná na připojení, takže přeci jen zůstanete raději u starých dobrých fotografií. Omyl. Web 3D funguje na jakémkoliv hostingu i připojení, v reálném čase a bez zdlouhavého vykreslování.

Jak vidíte, na chytrou propagaci vlastních výrobků není nutné mít plnou kapsu peněz. Stačí si jen najít ty správné partnery. S 3D technologií vytvoříte na pohled lákavý přehled výrobků, budete mít fotografie, s nimiž budete moci dále pracovat a navíc za to zaplatíte méně peněz, než pokud byste vysílali fotografa nebo kameramana přímo do ateliéru nebo do terénu.


Přidáno 08.07.2011
Přečteno 2298 krát


Proleťte se po světě

Proleťte

Jak udělat z obyčejného trička originální část oblečení

Jak

V brněnské zoo mají recyklační ekokoutek

V

Potápění nebo paragliding? Zkuste Chorvatsko.

Potápění

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz