drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Montovaná dřevostavba pro nedočkavce

Montovaná dřevostavba pro nedočkavce

Máte pozemek v malebné vesnici a už roky přemýšlíte, co s ním. Prodat rozhodně ne, ale na to, abyste si na něm postavili dům, nemáte čas, energii a peníze? Dobrým řešením můžou být montované dřevostavby. Jsou levné, bydlíte rychle a hlavně ekologicky.

Ten, kdo ještě před pár lety neměl dost peněz na pořízení zděné nemovitosti, raději se do výstavby vůbec nepouštěl. Jenže s technologickým vývojem montované dřevostavby ty klasické zděné v ledasčems předehnaly. Tak třeba jsou ideálním řešením nejen pro ty, kdo na bydlení spěchají (bydlet můžete už do 3 měsíců od podpisu smlouvy), ale i pro zanícené ekology. Budete totiž bydlet v domě, který se bude vyznačovat nízkou spotřebou energií, bude vyroben z ekologických materiálů a hlavně bude příjemný a pohodlný.

Ono se v poslední době o fenoménu jménem pasivní domy hodně mluví. Také aby ne. Stačí, když jeden večer v týdnu sednete místo k televizi ke kalkulačce a snadno si spočítáte nejen, kolik každý člověk svým bydlením vyprodukuje odpadů a škodlivin, ale také to, kolik to všechno stojí vaši peněženku. Neomylně tak dojdete k tomu, že pasivní dům je skvělou investicí. A když už budete u toho večerního počítání, projděte si také projekty montovaných rodinných domů. Každý z nich je navržen tak, aby se dal stavebníkovi téměř libovolně přizpůsobit. Pokud se budete cítit ve finále natolik zruční, že se budete chtít na stavbě svého nového bydlení osobně podílet, můžete. Dodavatel vám domek na přání postaví třeba jen do fáze hrubé stavby s dokončenými instalacemi a podlahovými konstrukcemi.

Vybírat si můžete z téměř nepřeberného množství typů. Nás nejvíc zaujal rodinný dům Basic Line La Vita. Na pohled je krásně vzdušný, praktický a plně ho vystihuje označení rodinný. Právě pro členy rodiny poskytuje spoustu místa, kde spolu mohou trávit čas.


Přidáno 12.07.2011
Přečteno 1134 krát


Ruční nářadí pro kutily i profesionály

Ruční

Usnadněte si práci při skladování

Usnadněte

Vyhněte se pokutě včasným označením domu.

Vyhněte

Zabydlete se na Praze 4, Libuš je trendy

Zabydlete

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz