drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Užijte si noční život za fajn peníze

Užijte si noční život za fajn peníze

Je to tady. Doba odpočinku, zábavy, i tolerance ranních kocovin ze strany šéfa. K horkým dnům prostě patří pestrý noční život, chladivé míchané drinky a živá hudba. Jenže tahle zábava je často dírou do rozpočtu. Jak neutratit poslední halíř a přitom se skvěle bavit?

Určitě už jste někdy zaslechli něco o mánii jménem slevomaty. Tak ty teď obohatily i pražský noční život. V červnu byl totiž spuštěn portál Off.cz, který schraňuje zajímavé nabídky pražských podniků, takže si můžete užívat zábavu, drinky a někdy i jídlo v podstatě kdykoliv za zvýhodněné ceny.

Oproti ostatním slevovým portálům má několik velkých výhod. Nabídek není tolik, abyste se v nich nezorientovali, a když se na poslední chvíli rozhodnete, že chcete jít večer pařit, prostě mrknete na web, koupíte si kupón a můžete vyrazit.

Každá nabídka zde visí několik měsíců a pro bary, kluby a restaurace je to vlastně taková obdoba známých happy hours. Díky tomu můžete svůj noční život i plánovat, když budete mít chuť. Prostě budete vědět, že váš oblíbený podnik akceptuje slevové vouchery konkrétní dny a hodiny, takže si koupíte slevové kupony podle potřeby klidně i do zásoby.

Do budoucna je v plánu také aplikace pro mobilní telefony. Služba pro pařmeny nedočkavce je zatím v přípravách, ale nákup kuponů, jejich platbu i použití určitě zrychlí.


Přidáno 13.07.2011
Přečteno 2292 krát


Tisíce knih
v jedné čtečce

Tisícev jedné čtečce>

Čtení bývala naše oblíbená kratochvíle…

Čtení

Pojeďte si odpočinout do Mariánských Lázní

Pojeďte

Nejočekávanější Windows Phone je v Čechách

Nejočekávanější

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz