drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Neinvazivní a bezbolestná liposukce funguje

Neinvazivní a bezbolestná liposukce funguje

Milé dámy, ruku na srdce, kolik minut denně strávíte před zrcadlem s kritickým pohledem upřeným na ženské partie a řešíte, co by bylo, kdyby byla stehna tenčí, zadek menší a břicho nepřetékalo přes pásek kalhot? Známe liposukci, která vám pomůže.

Ona by vám asi pomohla jakákoliv liposukce, jenže ta klasická dost bolí, dlouho trvá, než se zahojí rány a výsledky jsou často trošku jiné, než jste čekaly. Několik týdnů po zákroku jste také nucena nosit nepříjemné kompresní punčochy a nezřídka se stává, že pokud po zákroku nedodržujete přísný dietní režim, tuky se na kritických místech znova usadí.

Nebyla by to věda, aby nepřišla opět s něčím objevným. Vědci totiž zjistili, že pokud se tukové buňky rovnoměrně určitou dobu ochlazují, dojde k jejich odumření a vyloučení z těla ven. A na světě se tak objevila stále oblíbenější metoda liposukce zmražením. Jedná se vlastně o proces, který si řídí vaše tělo samo. Lékař mu jen pomocí chladu ukáže, kde jsou přebytečné tukové buňky a tělo je samo vyloučí. Ty, které po procesu zmrazení v těle zůstanou, se přirozeně shluknou na těsno k sobě, čímž ještě víc zmenší tukovou vrstvu.

Bylo prokázáno, že díky velkému záběru tukové tkáně, ke kterému při tomto procesu, odborně zvaném kryolipolýza, dochází, přijdete minimálně o 25 % tukových buněk. Výhodou je, že zákrok zasahuje do těla minimálně a vyžaduje si velmi krátkou dobu rekonvalescence. No řekněte samy, není to nádhera?


Přidáno 13.07.2011
Přečteno 558 krát


Vyrazte za romantikou po celém světě

Vyrazte

Nerezový materiál – geniální vynález

Nerezový

Nenechávejte nákup školního batohu na září

Nenechávejte

Homeopatika. Účinná léčba nebo placebo?

Homeopatika.

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz