drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Neinvazivní a bezbolestná liposukce funguje

Neinvazivní a bezbolestná liposukce funguje

Milé dámy, ruku na srdce, kolik minut denně strávíte před zrcadlem s kritickým pohledem upřeným na ženské partie a řešíte, co by bylo, kdyby byla stehna tenčí, zadek menší a břicho nepřetékalo přes pásek kalhot? Známe liposukci, která vám pomůže.

Ona by vám asi pomohla jakákoliv liposukce, jenže ta klasická dost bolí, dlouho trvá, než se zahojí rány a výsledky jsou často trošku jiné, než jste čekaly. Několik týdnů po zákroku jste také nucena nosit nepříjemné kompresní punčochy a nezřídka se stává, že pokud po zákroku nedodržujete přísný dietní režim, tuky se na kritických místech znova usadí.

Nebyla by to věda, aby nepřišla opět s něčím objevným. Vědci totiž zjistili, že pokud se tukové buňky rovnoměrně určitou dobu ochlazují, dojde k jejich odumření a vyloučení z těla ven. A na světě se tak objevila stále oblíbenější metoda liposukce zmražením. Jedná se vlastně o proces, který si řídí vaše tělo samo. Lékař mu jen pomocí chladu ukáže, kde jsou přebytečné tukové buňky a tělo je samo vyloučí. Ty, které po procesu zmrazení v těle zůstanou, se přirozeně shluknou na těsno k sobě, čímž ještě víc zmenší tukovou vrstvu.

Bylo prokázáno, že díky velkému záběru tukové tkáně, ke kterému při tomto procesu, odborně zvaném kryolipolýza, dochází, přijdete minimálně o 25 % tukových buněk. Výhodou je, že zákrok zasahuje do těla minimálně a vyžaduje si velmi krátkou dobu rekonvalescence. No řekněte samy, není to nádhera?


Přidáno 13.07.2011
Přečteno 191 krát


Už jste byli se svým miminkem plavat?

Už

Nevíte si rady? Mrkněte se do radírny.

Nevíte

Do přírody jedině v kvalitní obuvi

Do

Wichterleho český zázrak jménem kontaktní čočky

Wichterleho

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz