drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Komunikujte se svými zákazníky za všech okolností

Komunikujte se svými zákazníky za všech okolností

Máte pocit, že se vám podařilo vybudovat úspěšnou firmu a že máte věrné zákazníky. Jenže pak přijde konkurence a zákazníci začnou ubývat. Proč? Vždyť produkty zůstaly stejné, ceny také, tak kde je problém? Že by v komunikaci?

I když se to může zdát banální, každý zákazník potřebuje mít pocit, že si ho vážíte. I ten, který u vás utratí jednou ročně stovku. Jak toho docílit? Co třeba využíváním všech dostupných komunikačních kanálů? Napadlo vás, že tolik oblíbený Facebook by mohl mít i obchodní potenciál?

Prezentace na facebooku nemusí být nijak drahá, efektivní však ano a pohrát si s ní můžete dle libosti. Stačí jen zřídit svou firemní stránku, ideálně ji propojit s webovými stránkami, dát o ní vědět zákazníkům (i těm potenciálním) a průběžně se jim věnovat. Firemní stránky na facebooku jsou mezi společnostmi stále oblíbenější. Umožňují totiž nejrychlejší zpětnou vazbu. Zároveň dokážou usnadnit práci oddělení péče o zákazníky, protože spousta klientských dotazů může být vyřešena prostřednictvím facebookové prezentace.

Založení stránek zvládnete sami, není to nijak náročné, ale určitě se vyplatí najmout si profesionály. Poradí vám totiž, jak se stránkami nakládat a jak být vždy o krok dál než konkurence. Díky nim nebude náročná ani správa firemních stránek, každodenní komunikace s „fanoušky“ nebo hry a soutěže na facebooku.

Firemní prezentace na facebooku už se pomalu stává očekávaným standardem, nebuďte pozadu a nešetřete na těch nesprávných místech. Nemuselo by se vám to vyplatit.


Přidáno 13.07.2011
Přečteno 2549 krát


Získejte omalovánky k vytisknutí zdarma

Získejte

Parádní blog o šití a šicích strojích

Parádní

Nevíte si rady? Mrkněte se do radírny.

Nevíte

Vyberte si to pravé povolání ještě dnes

Vyberte

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz