drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Hledejte si práci revolučně a v místě, kde chcete

Hledejte si práci revolučně a v místě, kde chcete

Mít v dnešní době práci, ve které jste spokojení, je výhra. Pokud navíc máte práci, kde vám vyhovuje nejen pracovní tým a podmínky, ale také vzdálenost od vašeho domu nebo bytu, patříte mezi skutečné šťastlivce. Jenže práci v okolí si teď můžete najít rychle a jen za pomoci internetu.

V novinách i na internetu se neustále dozvídáme pomalu katastrofické scénáře o naší budoucnosti – je tu prý další finanční krize, porostou daně a roste nezaměstnanost. Každý, kdo má práci, která ho baví, by se jí měl držet jako klíště a ti, kdo o svém zaměstnavateli pochybují, by měli co nejdřív začít hledat nového.

S klidem můžete zapomenout na vyhazování peněz za inzertní noviny obsahující nabídky práce, ztracený čas vysedáváním u internetových vyhledavačů s nekvalitními filtry a zaměřit se můžete na hit letošního roku – hledání práce v okolí přes internet. Funguje to až neuvěřitelně jednoduše. Prostě zadáte místo, kde bydlíte nebo byste chtěli pracovat (můžete i přesnou adresu) a vyhledavač vám na praktické mapce ukáže, kde přesně v okolí vámi zadané lokality jsou momentálně volná místa.

Dejme tomu, že se plánujete přestěhovat na Náměstí Republiky v Plzni a chcete si ve svém okolí najít zajímavou práci. Do vyhledavače zadáte „Plzeň, Náměstí Republiky“ a vyberete si, v jaké vzdálenosti by vaše práce měla být. Velmi rychle tak zjistíte, že nabídka práce v Plzni rozhodně není špatná. V pěší dostupnosti byste měli jednoho zaměstnavatele, ve čtyřkilometrovém okolí pak dalších pět nabídek. Ve sloupci vedle mapy navíc hned vidíte, o jaké pracovní nabídky se jedná a pokud by se vám zrovna žádná nelíbila, jednoduše zadáte svůj mail a nabídky z tohoto konkrétního místa vám budou chodit samy.

Velkou výhodou celého systému je nejen jeho jednoduchost a přehlednost, ale také to, že nabídky zde zobrazené jsou pouze od přímých zaměstnavatelů. Neztrácíte tak čas s různými zprostředkovateli a personálními agenturami, ale hovoříte rovnou se svým potenciálním šéfem.


Přidáno 11.08.2011
Přečteno 2400 krát


Poznejte sílu webových aplikací

Poznejte

Jak prodat dům či byt? Přes realitku nebo inzerci?

Jak

Jak na kvalitní webové stránky

Jak

Držte krok s módními trendy na internetu

Držte

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz