drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Hledejte si práci revolučně a v místě, kde chcete

Hledejte si práci revolučně a v místě, kde chcete

Mít v dnešní době práci, ve které jste spokojení, je výhra. Pokud navíc máte práci, kde vám vyhovuje nejen pracovní tým a podmínky, ale také vzdálenost od vašeho domu nebo bytu, patříte mezi skutečné šťastlivce. Jenže práci v okolí si teď můžete najít rychle a jen za pomoci internetu.

V novinách i na internetu se neustále dozvídáme pomalu katastrofické scénáře o naší budoucnosti – je tu prý další finanční krize, porostou daně a roste nezaměstnanost. Každý, kdo má práci, která ho baví, by se jí měl držet jako klíště a ti, kdo o svém zaměstnavateli pochybují, by měli co nejdřív začít hledat nového.

S klidem můžete zapomenout na vyhazování peněz za inzertní noviny obsahující nabídky práce, ztracený čas vysedáváním u internetových vyhledavačů s nekvalitními filtry a zaměřit se můžete na hit letošního roku – hledání práce v okolí přes internet. Funguje to až neuvěřitelně jednoduše. Prostě zadáte místo, kde bydlíte nebo byste chtěli pracovat (můžete i přesnou adresu) a vyhledavač vám na praktické mapce ukáže, kde přesně v okolí vámi zadané lokality jsou momentálně volná místa.

Dejme tomu, že se plánujete přestěhovat na Náměstí Republiky v Plzni a chcete si ve svém okolí najít zajímavou práci. Do vyhledavače zadáte „Plzeň, Náměstí Republiky“ a vyberete si, v jaké vzdálenosti by vaše práce měla být. Velmi rychle tak zjistíte, že nabídka práce v Plzni rozhodně není špatná. V pěší dostupnosti byste měli jednoho zaměstnavatele, ve čtyřkilometrovém okolí pak dalších pět nabídek. Ve sloupci vedle mapy navíc hned vidíte, o jaké pracovní nabídky se jedná a pokud by se vám zrovna žádná nelíbila, jednoduše zadáte svůj mail a nabídky z tohoto konkrétního místa vám budou chodit samy.

Velkou výhodou celého systému je nejen jeho jednoduchost a přehlednost, ale také to, že nabídky zde zobrazené jsou pouze od přímých zaměstnavatelů. Neztrácíte tak čas s různými zprostředkovateli a personálními agenturami, ale hovoříte rovnou se svým potenciálním šéfem.


Přidáno 11.08.2011
Přečteno 2282 krát


Najít originální dárek k narozeninám není snadné

Najít

Chcete ztratit soukromí? Jděte na Facebook

Chcete

Máte pět minut času? Odreagujte se!

Máte

Prodávejte na internetu. Je to levné a pohodlné.

Prodávejte

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz