drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Už nikdy nemusíte být závislí na slunečném počasí

Už nikdy nemusíte být závislí na slunečném počasí

Nebaví vás v létě čekat, až vysvitne sluníčko a ohřeje vodu v bazénu, který jste na jaře pracně postavili? O to víc vás asi musí naštvat, pokud léto nepatří mezi ty tropické a bazén zase po několika měsících nepoužívání složíte, případně jen vypustíte a zazimujete.

Koupání k létu prostě patří. Proč být závislí na tom, jestli jsou horké dny a na koupališti kvalitní voda, když si bazén s každodenním využitím můžete postavit na zahradě. A nemusí to ani stát majlant, stačí jen nad nabídkami firem popřemýšlet. Bazény už má dnes ve své nabídce kdejaká firma, proto byste si měli svého potenciálního obchodního partnera prověřit.

Při výběru bazénu na svou zahradu určitě uvítáte, pokud dostanete nejen na výběr z několika tvarů bazénů, ale firma vám také bude schopna poradit, jaký typ by se právě na váš pozemek hodil. Ne všechny bazény se totiž hodí všude. Za zamyšlení stojí i to, jaké příslušenství si ke svému bazénu pořídíte. Stále modernější a oblíbenější je zastřešení bazénů. Tento výdobytek není jen o tom, že byste měli potřebu ukazovat, že „na to máte“, zastřešení vám život s bazénem v mnohém usnadní. Jednak výrazně prodlouží životnost bazénu, na který pod střechou nebudou tolik působit venkovní vlivy. Ušetříte spoustu peněz za čištění bazénu, protože vám do něj nebude padat listí, jehličí a nepořádek z okolí. No a v neposlední řadě si bazén budete moci užívat mnohem déle než bez střechy, v ideálním případě celoročně.

Na postavení bazénu na zahradě neexistuje špatná doba. I ve špatném počasí si můžete zpestřit večery plánováním toho, co si na zahradě postavíte, vše prodiskutovat s odborníky a těšit se na to, jak si svůj vlastní bazén brzy začnete užívat.


Přidáno 15.08.2011
Přečteno 2489 krát


I domácí kutil může pracovat s profesionálním nářadím

I

Ještě jste nepropadli slevománii?

Ještě

Funkční doplňky do oken zpříjemní život

Funkční

Šperky jsou ozdobou každé ženy

Šperky

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz