drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Chybí vám peníze? Pomůže celá řada produktů.

Chybí vám peníze? Pomůže celá řada produktů.

Podle ekonomů má stále větší počet Čechů problém vyjít s penězi. Svůj nezanedbatelný vliv na tento fakt má vysoká nezaměstnanost, ale také stále rostoucí náklady na běžný život. Roste snad všechno – od nájemného až po ceny potravin, a to se někde projevit musí.

Možná teď namítnete, že je sice pěkné, že ve finanční bryndě nejste sami, ale to vám peněženku nenaplní. Částečně se pletete. Současný stav totiž logicky vede k tomu, že se mezi bankovními i nebankovními institucemi objevuje větší konkurence, tím pádem také větší množství služeb, které uspokojí téměř každou vaši potřebu.

Tak třeba, napadlo vás někdy, že by mohlo fungovat něco takového, jako je SMS půjčka? Nabízí ji finská finanční společnost Ferratum, která do naší republiky přinesla úplně novou formu rychlé půjčky. Získáte ji opravdu rychle, stačí vyplnit on-line formulář na internetu a čekat na potvrzovací SMS. Do deseti minut tak můžete mít peníze k dispozici, bez nutnosti kamkoliv chodit a cokoliv dokládat. Vhodná je třeba ve chvíli, kdy vám dojdou peníze z výplaty a další je ještě v nedohlednu.

Rychle funguje také Home Credit půjčka, díky které si můžete půjčit až 150 tisíc korun na cokoliv. Nepotřebujete ručitele, úvěr do 40 000 Kč vyřídíte jen s občanským průkazem na kterékoliv pobočce České pošty a do měsíce můžete čerpaný úvěr bez sankcí zrušit, pokud byste s ním nebyli spokojeni nebo zjistili, že vašim potřebám nevyhovuje.

Možná nejznámější institucí, která se orientuje na půjčování peněz, je společnost Provident. Na českém trhu se tato britská firma pohybuje už víc než deset let a za tu dobu se dokonale adaptovala na naše prostředí. Dokáže každému zákazníkovi ušít na míru produkt dle jeho potřeb a to vše rychle a nekomplikovaně. Zákazníci určitě ocení i to, že nikde nejsou žádné skryté poplatky a smlouvy jsou přehledné.

Jak je vidět, na našem trhu působí celá řada firem s nejrůznějšími typy produktů. Stačí si jen vybrat ten, který nejvíc odpovídá vašim potřebám. Při jakékoliv půjčce si ale dejte pozor, abyste byli schopni ji splácet v souladu se smlouvou.


Přidáno 16.08.2011
Přečteno 795 krát


Odměna za péči o zákazníky se počítá v každém odvětví

Odměna

Internetové bankovnictví je pro každého

Internetové

Vestavěné skříně - ideální úložný prostor

Vestavěné

Hypotéky jsou nelevnější v historii

Hypotéky

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz