drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Firemní večírek se neobejde bez profesionálů

Firemní večírek se neobejde bez profesionálů

Každá firma, která se rozhodne uspořádat párty pro své klienty nebo obchodní partnery, se snaží, aby udělala co nejlepší dojem. Pokud se o průběh akce starají sami zaměstnanci, výsledek většinou nestojí za nic. V tomto případě se vyplatí nešetřit a najmout si profíky.

Program, občerstvení i hostesky, všechno toto hraje obrovskou roli, žádný detail se nesmí zanedbat. Jak tedy „postavit“ večírek, o kterém si budou vaši hosté povídat ještě za několik měsíců? V první řadě si řekněte, jaké by mělo být vyznění celé akce. Jinou akci budete pořádat, pokud jste konzervativní advokátní kancelář (to pravděpodobně pozvete své hosty do divadla nebo jazzový koncert) nebo reklamní agentura (zde se kreativitě meze nekladou).

Při kreativnějším pojetí je důležité propojit i program a catering . Plánujete mít na akci latinskoamerické předtančení a následnou diskotéku ve stejném duchu? Potom by mohla klasický catering zpestřit třeba barmanská show s nejrůznějšími efekty, z nichž se bude hostům tajit dech. Dobrá barmanská show v hostech vyvolá údiv nad tím, jak barman všechny ty fígle dokáže zvládnout bez rozbití jediné skleničky nebo lahve a zároveň by se jim nad připravovanými lahůdkami měly sbíhat sliny.

Pokud je pro vás toto téma právě aktuální, svého partnera na občerstvení si pečlivě vyberte. Ideální bude takový, který dokáže zajistit „vše kolem jídla“ a vy tak budete mít jistotu, že do sebe všechno zapadne a výsledek bude bez chybičky. Takže až budete zadávat do vyhledavače třeba spojení catering Praha, pořádně si prohlédněte jednotlivé nabídky a prověřte, jestli v nich nechybí právě barmanská show.


Přidáno 06.09.2011
Přečteno 1028 krát


Matějská pouť plná nepoctivců

Matějská

Tipy na last minute Silvestra

Tipy

Malováno světlem

Malováno

Prodávejte na internetu. Je to levné a pohodlné.

Prodávejte

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz