drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Držte krok s módními trendy na internetu

Držte krok s módními trendy na internetu

V jedné staré písničce zní „je to pravda odvěká, že šaty dělaj člověka“. Toto heslo nabývá v posledních letech na stále větším významu. Podle oblečení hodnotíme své kolegy v zaměstnání, je to první vizitka, kterou o sobě druhému člověku podáváme. Možná proto není od věci vždy vědět, co je in.

Jsou ženy, které módě naprosto propadly a každou volnou chvíli tráví v obchodech, kde zjišťují, jak vypadají aktuální módní kolekce, kde se dá sehnat nejkrásnější podprsenka a nejlevnější tílko na dovolenou. Pro většinu ostatních bývá návštěva jakéhokoliv obchodu spíš utrpením. Tlačenice u regálů, hledání kousku, který opravdu padne, a překvapení nad cenou opravdu nejsou pro každého.

Možná proto v poslední době roste počet obchodů s módním oblečením na internetu. Aby ne. V síti sítí najdete skoro všechno, zboží máte přehledně vyrovnané, můžete si ho třídit podle libosti a ceny bývají o něco nižší než v kamenných obchodech. Pokud vám domů náhodou přijde kousek, který by se vám z jakéhokoliv důvodu nelíbil, můžete ho bez udání důvodu vrátit.

Cenově zajímavé jsou hlavně kousky z katalogů. Kdysi u nás fungoval obchod Quelle, který bohužel zkrachoval. Móda, kterou nabízel, se ale prodává dál, modely nabízí Halens katalog, který si můžete objednat zdarma v podobě papírového katalogu nebo jím pohodlně listovat na internetu. Stejně funguje také Bonprix katalog nabízející zboží německého koncernu Otto. Pokud by se vám zachtělo trošku erotického svádění a stydíte se zajít do obchodu, věřte, že u stránek beate-uhse.cz se červenat rozhodně nebudete a vybírat můžete ze stovky oblečení i pomůcek. Oproti tomu stránky značky Reserved fungují jako skutečný papírový katalog. Zboží si zde sice neobjednáte, ale získáte ucelený přehled o aktuálních kolekcích i slevách.

Jestli vaše skříně zrovna přetékají nenošeným oblečením, rychle se ho zbavte. Internetové nakupování módy vás totiž tak pohltí, že se místo v šatníku bude hodit.


Přidáno 07.09.2011
Přečteno 2228 krát


Jak je důležité mít své ING konto

Jak

Kouzlo čaje v roce 2011

Kouzlo

Gadgets - opravdu originální dárky

Gadgets

Půjčete si výhodně a přes internet

Půjčete

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz