drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Botky do pěkného počasí i nepohody

Botky do pěkného počasí i nepohody

Je jedno, jestli patříte k shoppaholikům nebo se obchodům velkým obloukem vyhýbáte. Jednou za čas nemine nákup oblečení a obuvi nikoho z nás, a když víte, kam zajít, ušetříte si spoustu času a často i peněz.

Trvalo to sice docela dlouho, než se na českém trhu objevily zahraniční obuvnické firmy, ale dnes už je z čeho vybírat. Široké portfolio kvalitních značek nabízí třeba řetězec Deichmann obuv. Koupíte tu boty pro každou příležitost a snad všech značek, které vás napadnou. O tom, že je tento německý koncern opravdu kvalitní, svědčí i dlouholetá spolupráce s topmodelkou Cindy Crawford. Typově podobnou obuv nakoupíte také v prodejnách ccc obuv, jejichž počet po celé republice neustále roste. Samozřejmě se jedná o zboží prvotřídní kvality, ale za příjemné ceny.

Mladé, odvážnější a kreativní zákazníky nadchnou kolekce prodávané v prodejnách Humanic obuv. Tato firma se vydala méně konfekční cestou, a proto v jejich nabídce najdete boty, které jsou často odvážné, extravagantní, ale přitom pohodlné a cenově přijatelné.

Boty je potřeba kupovat s ohledem nejen na příležitost, ke které je chcete nosit, ale také na vaše případná zdravotní omezení. Potí se vám víc nohy? Netrapte je v botách z umělých materiálů, ale dopřejte jim prodyšnou kůži nebo „dýchající“ botu. Už dávno neplatí, že zdravotní boty jsou ošklivé. Přesvědčit se o tom můžete v Santé, jejichž boty pomáhají léčit třeba propadlou klenbu, ploché nohy a případným zdravotním problémům dokážou i předcházet.

Nohy nás nosí celý život, a proto bychom jim měli dopřávat odpovídající péči. A k té patří, kromě pravidelné hygieny, také to správné obutí.


Přidáno 08.09.2011
Přečteno 2627 krát


Jste bez peněz? Tak si půjčte

Jste

Vlastní bazén už není jen pro vyvolené

Vlastní

Bezpečné bydlení pro seniory

Bezpečné

Rodinná dovolená v Česku

Rodinná

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz