drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Botky do pěkného počasí i nepohody

Botky do pěkného počasí i nepohody

Je jedno, jestli patříte k shoppaholikům nebo se obchodům velkým obloukem vyhýbáte. Jednou za čas nemine nákup oblečení a obuvi nikoho z nás, a když víte, kam zajít, ušetříte si spoustu času a často i peněz.

Trvalo to sice docela dlouho, než se na českém trhu objevily zahraniční obuvnické firmy, ale dnes už je z čeho vybírat. Široké portfolio kvalitních značek nabízí třeba řetězec Deichmann obuv. Koupíte tu boty pro každou příležitost a snad všech značek, které vás napadnou. O tom, že je tento německý koncern opravdu kvalitní, svědčí i dlouholetá spolupráce s topmodelkou Cindy Crawford. Typově podobnou obuv nakoupíte také v prodejnách ccc obuv, jejichž počet po celé republice neustále roste. Samozřejmě se jedná o zboží prvotřídní kvality, ale za příjemné ceny.

Mladé, odvážnější a kreativní zákazníky nadchnou kolekce prodávané v prodejnách Humanic obuv. Tato firma se vydala méně konfekční cestou, a proto v jejich nabídce najdete boty, které jsou často odvážné, extravagantní, ale přitom pohodlné a cenově přijatelné.

Boty je potřeba kupovat s ohledem nejen na příležitost, ke které je chcete nosit, ale také na vaše případná zdravotní omezení. Potí se vám víc nohy? Netrapte je v botách z umělých materiálů, ale dopřejte jim prodyšnou kůži nebo „dýchající“ botu. Už dávno neplatí, že zdravotní boty jsou ošklivé. Přesvědčit se o tom můžete v Santé, jejichž boty pomáhají léčit třeba propadlou klenbu, ploché nohy a případným zdravotním problémům dokážou i předcházet.

Nohy nás nosí celý život, a proto bychom jim měli dopřávat odpovídající péči. A k té patří, kromě pravidelné hygieny, také to správné obutí.


Přidáno 08.09.2011
Přečteno 2312 krát


Originalita se cení, vlastní invence ještě víc

Originalita

„V koncích“ už se ocitl každý z nás

„V

Podporujme dětské
hraní si

Podporujmehraní si>

Bezpečné bydlení pro seniory

Bezpečné

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz