drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Prázdná peněženka a výplata daleko?

Prázdná peněženka a výplata daleko?

Každý měsíc se situace opakuje. Hned, jak dostanete výplatu, zaplatíte poplatky kolem bytu, uháníte na velký nákup jídla a rozdáte kapesné dětem. I když šetříte a nad každým výdajem přemýšlíte, nezřídka se stává, že týden před výplatou zeje peněženka i účet prázdnotou. Je to i váš případ?

Pokud ano, může vás potěšit, že v této situaci nejste sami. I když se všichni snaží šetřit, jak se dá, stejně se opakovaně dostávají do situace, kdy před výplatou peníze chybějí. Vyměnit zaměstnavatele za jiného, který vám nabídne vyšší plat, není dnes úplně jednoduché, takže vám trn z paty můžou vytrhnout rychlé půjčky. Sice to není ideální řešení, ale z něčeho žít musíme….

Feratum půjčka je nový produkt, který se odlišuje od ostatních celou řadou výhod. Hned na začátku si stanovíte pevnou cenu a dobu splatnosti, okamžitě víte, jaké poplatky zaplatíte, takže vás v průběhu splácení nečekají žádná nemilá překvapení. Synonymem pro tento úvěr může být půjčka přes SMS. Jeho vyřízení je totiž neskutečně rychlé, vše zvládnete z pohodlí svého domácího gauče a peníze do výše 10 tisíc korun můžete mít na účtu během chvíle.

Půjčky před výplatou jsou v posledních měsících oblíbeným produktem. Jejich vyřízení je rychlé, snadné, většinou bez registrů nebo nutnosti mít ručitele. I když se nejedná o drahý produkt, přeci jen je to zásah do rodinného rozpočtu, snažte se je proto využívat s rozmyslem.


Přidáno 08.09.2011
Přečteno 2607 krát


Kde najít ceník povinného ručení?

Kde

Kdo šetří, má za tři

Kdo

Svěřte vedení účetnictví profesionálům

Svěřte

„V koncích“ už se ocitl každý z nás

„V

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz