drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Nový tablet od Samsungu je na světě

Nový tablet od Samsungu je na světě

Stojaté vody informační zábavné techniky nedávno pořádně rozčeřil Apple, když představil svůj iPad. Možná tehdy ani netušil, že konkurence opravdu nespí, a že na trhu bude brzy produkt, který ho v mnohém předběhne. Snad proto se pokusil letos prodej nového tabletu od Samsungu zakázat.

Samsung Galaxy Tab je tak dobrý, že byste mezi konkurenčními výrobky těžko hledali lepší. Funguje za pomoci dvoujádrového procesoru, grafiky Nvidia Tegra 2 a „jede“ na nejnovějším Androidu 3.1 Honeycomb. Mezi špičku ho ale řadí jiné věci. Je to velký displej 800 x 1280 pixelů, extrémní štíhlost 8,6 mm, lehká konstrukce, a hlavně slušná výdrž baterie, výrobce slibuje až 9 hodin.

Jestli hledáte praktického parťáka na cesty nebo večer do postele, určitě neuděláte výběrem nového Samsung Galaxy Tab chybu. Hned po zapnutí přístroje najdete na obrazovce spoustu užitečných informací. V základní nabídce je čas, stav baterie nebo síla signálu internetu, další aplikace si můžete podle libosti stahovat v Android marketu buď zdarma anebo za pár korun a mezi již nainstalovanými aplikacemi jednoduše přepínat. Samsung Galaxy Tab využívá Android 3.1 Honeycomb, který dovoluje tablet ovládat bez tlačítek. Podobně jako u počítačů máte i zde nástrojovou lištu a řadu tlačítek přímo na obrazovce, procesor zvládá bez zaškobrtnutí běh několika aplikací najednou. Bát se nemusíte ani malé výdrže baterie, která bývá nešvarem těchto přístrojů. Pokud ztlumíte podsvícení, vypnete wi-fi a budete Samsung Galaxy Tab využívat pro čtení aktuálních zpráv a sledování seriálů na cestě do práce a z práce, vydrží zapnutý až dva dny.

Jestli si po přečtení těchto řádků nedokážete představit, že byste super moderní tablet od Samsungu nevlastnili, kupte si ho u renomovaného prodejce, pokud chcete nakoupit co nejlevněji, bude ideální Samsung e-shop, kde se ceny pohybují od 11 000 Kč.


Přidáno 12.09.2011
Přečteno 1397 krát


Cartrige Epson a cartrige Hawlett Packard

Cartrige

Samsung Galaxy S II je v České republice

Samsung

Začíná nová éra výběrových řízení

Začíná

Je dobré k životopisu přidat fotku?

Je

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz