drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Vířivka pomůže uvolnit tělo i duši

Vířivka pomůže uvolnit tělo i duši

Kdo by nemiloval ten pocit naprostého uvolnění, odpočinku a nabytí nové energie… Přesně tyhle pocity přináší jakákoliv relaxační technika, kterou svému tělu dopřejete. Pro to, aby si organismus odpočinul, svaly se uvolnily a mozek nabral novou energii, už nemusíte nikam chodit.

Je to tak. Doba masážních salónů možná pomalu končí. Stále více práce, méně volného času a někdy i peněz nás nutí přemýšlet, jak se všemi těmito devizami naložíme. Stále oblíbenějším vybavením českých domácností se proto stávají domácí sauny a vířivky. Jednoduše si tak každý může vytvořit kvalitní wellness zónu ušitou na míru a relaxovat dle libosti.

Vířivky, sauny i infrasauny už nabízí kdekdo, takže nabídka je opravdu široká. Velmi kvalitní výrobky nabízí americká značka Artesian Spas, kterou na českém trhu prodává síť obchodů Beta wellness. Chcete na pohled obyčejnou vířivku nebo zapuštěnou do podlahy? Z několika druhů designu i způsobů instalace si určitě vyberete a jako bonus dostanete americký standard kvality. To znamená, že se budete moci pochlubit domácím wellness studiem s inovativními technologiemi, propracovaným designem, individuální optimalizací provozu, případně nízkoenergetickým provozem a hlavně nenáročnou údržbou. Domácí vířivé vany nabízejí jednu obrovskou výhodu oproti veřejným zařízením, a to kvalitu vody. Speciální systém čištění van Artesian Spas totiž zajistí křišťálově čistou vodu bez nutnosti používat jakékoliv další chemikálie, takže vy se můžete plně věnovat odpočinku.

Máte obavy, aby vás domácí wellness nestálo majlant? Nebojte, z nabídky 150 vířivých van, které má prodejce trvale skladem, si vybere opravdu každý, je jedno, jestli hledáte kvalitní výrobek za rozumnou cenu nebo luxusní vířivku, ve které bude odpočívat celá rodina.


Přidáno 15.09.2011
Přečteno 2913 krát


Do Chorvatska ekonomicky

Do

Život na kolečkách je moderní

Život

Kurzy pro
zlepšení zraku

Kurzyzlepšení zraku>

Pojeďte si odpočinout do Mariánských Lázní

Pojeďte

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz