drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Ještě jste nepropadli slevománii?

Ještě jste nepropadli slevománii?

Slevami dnešní svět doslova žije a slevové portály zažívají žně. Oblíbené slevové kupony už se staly tak běžnou součástí našich životů, že se nikdo nepodiví, když dostane k narozeninám voucher na masáž nebo je pozván na „slevové“ rande.

Slevy vklouzly do našich životů tak hladce a rychle, jako by tu byly vždy. Vlastně skoro ano. Jsou tu už od chvíle, kdy na náš trh vstoupily mezinárodní oděvní řetězce, a my si zvykli čekat na sezónní výprodeje, v nichž můžeme ulovit zajímavé kousky za akční ceny. Bylo tedy jen otázkou času, kdy někdo přijde i s nápadem prodávat slevy do všech možných kamenných a internetových obchodů.

Vidíte, a dnes byste se nejrůznějších slevových portálů nedopočítali. Jejich doménou už nejsou jen slevy ve velkých městech, i když “slevy Praha“ jsou na internetu asi stále nejhledanější. Zajímavé nabídky už se dnes nabízejí i v okresních městech nebo dokonce vesnicích. Stačí jen hledat.

Pokud se budete po slevových portálech pídit, pravděpodobně narazíte velmi rychle na Vykupto.cz. Jeden z prvních portálů tohoto druhu dnes nabízí několik desítek nabídek denně, vyberete si z nich určitě i vy. Můžete si je třídit podle libosti – dle regionu, aktuálnosti nebo zaměření slevového voucheru. No a po zaplacení už nezbývá než si svou slevu pořádně užít. Jestli jste ten krásný pocit, když si něco kupujete skoro nebo úplně zadarmo ještě nepoznali, vězte, že se na něm můžete stát velmi rychle závislí.


Přidáno 23.09.2011
Přečteno 1893 krát


Český hudební projekt z USA

Český

Ženy a internet. Navzájem si radí, čtou a diskutují

Ženy

Bez internetové reklamy už to dnes nejde

Bez

Úloha hudebních CD v době internetu

Úloha

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz