drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Nakupujte elektroniku snadno a rychle – na internetu

Nakupujte elektroniku snadno a rychle – na internetu

O možnosti koupit si na internetu notebook nebo třeba ledničku už jste určitě slyšeli. Jenže jak mezi spoustou neseriózních prodejců objevit toho, který vám dodá kvalitní produkty rychle a hlavně za rozumnou cenu? Někdy to dá trochu pátrání, jindy pomůže dobrá rada.

Na našem trhu už existuje několik nákupních center, která se specializují na elektroniku. Některé hřeší na to, že už jsou na trhu dlouho, a tak přistoupily ke zvyšování cen, jiné, třeba internetový obchod Itek, se naopak snaží jít cestou stále lepšího servisu pro své zákazníky. Jak byste si představovali vy ideální péči? Chtěli byste dostávat dárky k vybranému zboží, platit rozumné peníze za vysokou kvalitu, neplatit dopravu a mít garanci rychlého dodání? Pak už pravděpodobně nemusíte hledat jiný obchod, tento vás plně uspokojí.

Všechny tyto služby se vám budou určitě hodit zvlášť v předvánočním období nebo ve chvíli, kdy budete shánět cokoliv na poslední chvíli. Je jedno, jestli chcete fotorámeček, notebook, mobilní telefon pro seniory nebo přenosný teploměr, tady si určitě vyberete. Pokud si objednáte do sedmi hodin večer, zboží dostanete hned druhý den nebo si ho můžete osobně vyzvednout na jednom ze 13 distribučních míst po celé republice. Že přes den nebýváte doma? Objednejte si dopravu se zavoláním nebo večerní doručení po 17. hodině.

Pokud ani teď nejste přesvědčeni, že jeden internetový obchod může být tak výhodný, podívejte se na zkušenosti ostatních zákazníků na nákupním serveru Heureka.cz.


Přidáno 10.10.2011
Přečteno 2422 krát


Udělejte vše pro své zdraví a majetek

Udělejte

Matějská pouť plná nepoctivců

Matějská

Kancelář vždy a všude? Zkuste tu v mobilu

Kancelář

Mýty o anonymitě na internetu

Mýty

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz