drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Víte, jak si poradit s povinným ručením?

Víte, jak si poradit s povinným ručením?

Jestli patříte mezi většinu obyvatel České republiky vlastnící auto, pravděpodobně také platíte povinné ručení. Jak sám název napovídá, jedná se o pojistný produkt, jehož využívání nám nařizují zákony, a proto je lukrativní pro většinu českých pojišťoven. Víte, jak se v jejich nabídce zorientovat?

Povinné ručení najdete v nabídkových listech snad všech tuzemských finančních ústavů. Je povinné a zároveň i užitečné – ve chvíli, kdy kdokoliv nabouráte, tento pojistný produkt uvítáte. Nabízí se tudíž otázka, jakou pojišťovnu vybrat, aby pojistné krytí bylo dostatečné, a vy jste zároveň na pojistkách nezaplatili majlant. V tuto chvíli je určitě na místě prohledat internet.

Povinné ručení, srovnání jednotlivých produktů a vyhodnocení toho nejvýhodnějšího právě pro vás najdete hned na několika místech. Nejlevnější povinné ručení nabízejí stránky epojisteni.cz. Vyhodnotí totiž pojistné produkty všech institucí, které jej nabízejí, a představí vám ty nejlevnější nabídky. Pokud hledáte naopak nejlepší poměr kvality a ceny, pak doporučujeme porovnat nabídky jednotlivých pojišťoven na stránkách povinneruceni.biz, kde mimo jiné zjistíte i to, jaké plnění vám která pojišťovna nabízí. Automat porovnává nabídky předních českých pojišťoven, rozhodně zde budete v dobrých rukách a ve finále ušetříte až 50 % ceny pojistného.

Poviné ručení se rozhodně vyplatí vlastnit. Je povinné a při běžné policejní kontrole budete pravděpodobně ukazovat doklad o jeho zaplacení. Pokud se navíc stanete účastníkem dopravní nehody, respektive jejím viníkem, budete za kvalitní pojištění určitě rádi.


Přidáno 13.10.2011
Přečteno 2328 krát


Manažerská Nokia E7-00 už dorazila i do České republiky

Manažerská

Proleťte se po světě

Proleťte

Prodávejte na internetu. Je to levné a pohodlné.

Prodávejte

Pojeďte si odpočinout do Mariánských Lázní

Pojeďte

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz