drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Víte, jak si poradit s povinným ručením?

Víte, jak si poradit s povinným ručením?

Jestli patříte mezi většinu obyvatel České republiky vlastnící auto, pravděpodobně také platíte povinné ručení. Jak sám název napovídá, jedná se o pojistný produkt, jehož využívání nám nařizují zákony, a proto je lukrativní pro většinu českých pojišťoven. Víte, jak se v jejich nabídce zorientovat?

Povinné ručení najdete v nabídkových listech snad všech tuzemských finančních ústavů. Je povinné a zároveň i užitečné – ve chvíli, kdy kdokoliv nabouráte, tento pojistný produkt uvítáte. Nabízí se tudíž otázka, jakou pojišťovnu vybrat, aby pojistné krytí bylo dostatečné, a vy jste zároveň na pojistkách nezaplatili majlant. V tuto chvíli je určitě na místě prohledat internet.

Povinné ručení, srovnání jednotlivých produktů a vyhodnocení toho nejvýhodnějšího právě pro vás najdete hned na několika místech. Nejlevnější povinné ručení nabízejí stránky epojisteni.cz. Vyhodnotí totiž pojistné produkty všech institucí, které jej nabízejí, a představí vám ty nejlevnější nabídky. Pokud hledáte naopak nejlepší poměr kvality a ceny, pak doporučujeme porovnat nabídky jednotlivých pojišťoven na stránkách povinneruceni.biz, kde mimo jiné zjistíte i to, jaké plnění vám která pojišťovna nabízí. Automat porovnává nabídky předních českých pojišťoven, rozhodně zde budete v dobrých rukách a ve finále ušetříte až 50 % ceny pojistného.

Poviné ručení se rozhodně vyplatí vlastnit. Je povinné a při běžné policejní kontrole budete pravděpodobně ukazovat doklad o jeho zaplacení. Pokud se navíc stanete účastníkem dopravní nehody, respektive jejím viníkem, budete za kvalitní pojištění určitě rádi.


Přidáno 13.10.2011
Přečteno 2450 krát


Potřebujete rychle peníze? Řešením může být půjčka online.

Potřebujete

Nadváha už vás nemusí trápit, je tu bezbolestná liposukce

Nadváha

Niagarské vodopády navštíví ročně 12 milionů turistů

Niagarské

Kde si v Praze půjčit auto?

Kde

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz