drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Povlečení pro děti

Povlečení pro děti

Do každého dětského pokoje, abyste udělali svým dětem největší radost, patří povlečení s dětským motivem. Dětské povlečení je vyrobeno z velmi kvalitních materiálů a je potištěné nádhernými motivy, jako jsou například pohádkové postavičky, různá autíčka nebo panenky.

I dětské povlečení se nabízí v různých typech materiálů a velikostí. Vybrat si můžete také ze široké nabídky barev. Například krepové povlečení je velmi oblíbené. Zaručuje velké pohodlí díky příjemnosti materiálu. Navíc jej nemusíte skoro žehlit, což vám ušetří mnoho času a námahy.

Udělejte dětem radost

Děti také jistě velmi ocení dětské polštářky, které nabízíme. Máme mnoho různých druhů barev a motivů a tak si vaši nejmenší mohou vybrat to, co se jim bude nejvíce líbit. Máme dětské polštářky s krásnými obrázky, které udělají vašim dětem obrovskou radost. Navíc jsou velmi praktické a slouží také jako dekorace.

Vybavte dětský pokoj kvalitním ložním prádlem, které vám kromě své kvality nabízí také velmi atraktivní ceny a slevy. Firma Bonatex.cz je odborníkem v oblasti ložního prádla. Vše, co prodáváme, je pouze od kvalitních dodavatelů. U nás máte záruku té nejlepší kvality. Potěšte své děti a pořiďte jim třeba povlečení s nejoblíbenější pohádkovou postavičkou. Naše povlečení je stejně hravé, jako jsou ti nejmenší z nás.


Přidáno 18.10.2011
Přečteno 2840 krát


Plovoucí podlaha - moderní univerzální povrch

Plovoucí

Chcete se pořádně vyspat? Pořiďte si pořádnou matraci

Chcete

Pořídili jsme si jachtu za pár korun

Pořídili

Neinvazivní a bezbolestná liposukce funguje

Neinvazivní

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz