drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Příjemné zážitky zůstanou na věky

Příjemné zážitky zůstanou na věky

Chcete své milé příjemně překvapit, ale květiny, šperky ani kožené diáře už nejsou tím pravým dárkem? To nejkrásnější, co můžete komukoliv darovat, je příjemný zážitek. Ten totiž zůstane obdarovanému v paměti navždy a při vzpomínce na prožitek si samozřejmě vzpomene i na vás.

Je jedno, jestli váš protějšek touží po romantickém výletu, adrenalinovém skoku z letadla nebo kurzu malování na hedvábí. Každý z nás má samozřejmě jiná přání a některá se plní lépe, na jiná je lepší si najmout profesionály.

O tom, že u nás funguje několik firem specializujících se na výběr těch nejlepších zážitků, už snad ani není třeba hovořit. Pokud přemýšlíte o tom, že byste prostřednictvím některé z nich koupili zážitkové dárky, popátrejte na internetu po takové, která má co nejširší nabídku. Třeba si tak usnadníte i výběr dárků pod vánoční stromeček. Bratrovi a příteli můžete vybrat adrenalinové dárky, na takový let na vznášedlu nebo zorbing budou dlouho vzpomínat a určitě se rádi pochlubí, jací byli při jeho prožívání hrdinové. Maminkám a přítelkyním se asi spíš zavděčíte něčím pohodovějším, zážitky jako dárek ale ocení i ony. Není nad to si odpočinout ve chmelové lázni nebo strávit příjemný den v kosmetickém salónu.

Zážitkové dárky

Zážitkové dárky mají ještě jednu ohromnou výhodu. Konkrétně firma Esennce funguje tak, že si dárek na internetu vyberete, objednáte a po zaplacení převezmete dárkový certifikát zabalený v luxusní dárkové krabičce převázaný nádhernou mašlí. Obdarovaný si pak sám vybere vhodný termín a čas, kdy si bude chtít svůj dárek prožít. Díky internetu je shánění dárků jednoduché, rychlé a hlavně si můžete být jisti, že zážitkovým dárkem určitě uděláte radost.


Přidáno 31.10.2011
Přečteno 2677 krát


Zapomeňte na obvazy a náplasti, jsou tu tejpy

Zapomeňte

Kdo šetří, má za tři

Kdo

Co o sobě říkáte na Facebooku?

Co

Pergola Vás uchrání před sluncem i pohledy sousedů

Pergola

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz