drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Neplaťte víc, než musíte. Nikdy a nikomu.

Neplaťte víc, než musíte. Nikdy a nikomu.

Myslíte si, že po celou dobu, kdy bydlíte na jednom místě, musíte využívat služeb jednoho dodavatele? Nemusíte! Už několik let si můžete kdekoliv v České republice vybrat, od které firmy budete odebírat plyn nebo elektriku, pokud chcete ušetřit, vyplatí se čas od času také zrevidovat pojišťovací smlouvy.

Vezměme to ale popořadě. Asi mezi námi neexistuje člověk nebo rodina, jichž by se nedotkla finanční krize posledních let. Takže všichni koukáme, kde ušetřit nějakou tu korunu. Často ale šetříme na špatném místě. Domácí spotřeba plynu a elektriky patří mezi jedny z významných položek rodinného rozpočtu a spousta zákazníků velkých plynárenských společností dosud neví, že už si pár let může vybrat libovolného dodavatele. Jestli byste rádi věděli, kolik peněz můžete za plyn ušetřit, stačí si na internetu najít porovnání cen plynu a velmi rychle zjistíte, jestli by se pro vás nenašla levnější alternativa. Třeba takový EON patří k těm, kdo nabízejí velmi slušné ceny. Dodavatele plynu můžete měnit jednou za půl roku, což je docela příjemné.

Hledat vhodné alternativy se ale vyplatí i u standardních pojištění, mezi něž patří třeba povinné ručení. I zde se vyplatí jednou za rok udělat porovnání povinného ručení a zjistit, jestli by se někde nenašel někdo, kdo by vám ho poskytl levněji. Odborníci tvrdí, že ročně by se měla cena za povinné ručení u jednoho vozu snižovat o cca 6 %.

Ušetřit dá někdy trochu přemýšlení, ale pokud se zaměříte na výběr vhodného dodavatele, možná budete sami překvapeni, kolik vám na konci měsíce zbude v peněžence.


Přidáno 16.11.2011
Přečteno 2351 krát


U pojištění se lenost nevyplácí

U

Hledáte novou sportovních aktivitu? Zkuste zumbu

Hledáte

Zabydlete se na Praze 4, Libuš je trendy

Zabydlete

Vybrat správná garážová vrata nemusí být věda

Vybrat

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz