drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Vyrazte za romantikou po celém světě

Vyrazte za romantikou po celém světě

Není nad to vyrazit jen ve dvou na romantický, podzimním sluncem zalitý prodloužený víkend. Říká se, že Češi si v posledních letech zvykli trávit volný čas ve své domovině, a pokud nemáte peněz nazbyt, mohou být tři nebo čtyři dny strávené v cizině ideální dovolenou.

Ohromnou výhodou prodloužených víkendů je, že si je můžete poskládat dle libosti. Vyhovuje vám spíš levnější hotel nebo k vaší představě romantiky patří luxusní ubytování s výhledem na celé město? Díky internetu si můžete předem promyslet a objednat každý detail. Pokud ubytování objednáváte mimo hlavní turistickou sezónu, vyplatí se ho vybírat až na poslední chvíli. Řada hotelů totiž nabízí často akční nabídky a balíčky za zajímavé ceny.

Jinak je tomu u letenek. Pokud chcete koupit třeba letenky do Barcelony, určitě se vyplatí tak udělat s větším časovým předstihem, zvlášť u nízkonákladových leteckých společností. Pokud byste chtěli vyrazit za větší exotikou, asi se vyplatí jet za odpočinkem na delší dobu. Třeba takové Thajsko je vyhlášené příznivými cenami pro turisty. Ani letenky do Thajska nejsou cenově nijak přemrštěné. Pokud budete hledat, najdete na internetu hned několik praktických vyhledavačů těch nejlevnějších letenek.

Internet je v nákupu všeho úplně ideálním pomocníkem. Nakoupíte tu ubytování, doprovodný program a třeba i letenky do Moskvy, když budete mít chuť podívat se k našim východním bratrům.


Přidáno 16.11.2011
Přečteno 1931 krát


Tisíce knih
v jedné čtečce

Tisícev jedné čtečce>

Odpočiňte si od každodenního stresu!

Odpočiňte

Last minute – zájezdy kamkoli a kdykoli si vzpomenete

Last

Omládněte s pomocí rad odborníků

Omládněte

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz